Rewanż z ROW Rybnik przed nami – znamy składy!

Ligowe emocje wracają na Wrzesińską. W najbliższą sobotę żużlowcy AFORTI Start Gniezno podejmą na własnym torze podopiecznych trenera Marka Cieślaka. W pierwszym meczu, który odbył się w poniedziałek, lepsi okazali się zawodnicy ROW Rybnik. “Rekiny” zwyciężyły z osłabioną brakiem Petera Kildemanda drużyną AFORTI Startu 50:40. Jak będzie tym razem? Przekonamy się w sobotni wieczór, pierwszy wyścig o 18.30.

W środę poznaliśmy awizowane składy – trener Marek Cieślak zapowiada przyjazd do Gniezna w swoim najsilniejszym zestawieniu, z dobrze spisującym się w tym sezonie Kacprem Gomólskim czy niezwykle doświadczonym Rune Holtą. Pełny sklad gości prezentuje się następująco:
1. Kacper Gomólski
2. Rune Holta
3. Siergiej Łogaczow
4. Wiktor Trofimow jr
5. Michael Jepsen Jensen
6. Mateusz Tudzież
7. Przemysław Giera

Do zestawienia AFORTI Start Gniezno powraca Duńczyk Peter Kildemand, który otwiera skład gospodarzy na sobotnią konfrontację. Poza tym menager Rafael Wojciechowski zdecydował się na identyczne zestawienie jak w poprzednich meczach.
9. Peter Kildemand
10. Frederik Jakobsen
11. Timo Lahti
12. Mirosław Jabłoński
13. Oskar Fajfer
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Mecz AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik w najbliższą sobotę. Pierwszy wyścig dnia o godzinie 18.30. Bilety cały czas dostępne w sprzedaży internetowej na http://bilety.startgniezno.com oraz stacjonarnej: Manekin -ul. Dąbrówki 23/1 i sekretariat GTM Start Gniezno. W dniu zawodów wejściówki do zakupu w kasie na stadionie.

Ceny biletów:
– trybuna – 50 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet)
– dziecięcy – 10 zł (dla dzieci i młodzieży od 4 do 12 roku życia włącznie)
Dzieci do lat 3 – wstęp wolny!

Tekst: Radek Majewski