Terminarz eWinner 1 Ligi Żużlowej 2021

1. runda, 3-5 kwietnia:
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów 46:44
AFORTI Start Gniezno – Orzeł Łódź – przełożony
ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27

2. runda, 10-12 kwietnia:
Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40
Arged Malesa Ostrów – AFORTI Start Gniezno 59:31
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik 45:45

3. runda, 17-19 kwietnia:
Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź 49:40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 54:35
AFORTI Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39
ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów przełożony

4. runda, 24-26 kwietnia:
Unia Tarnów – AFORTI Start Gniezno 42:48
Orzeł Łódź – ROW Rybnik 45:43
Arged Malesa Ostrów – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40

5. runda, 8-10 maja:
Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – AFORTI Start Gniezno przełożony (25.06)
Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów 44:46
ROW Rybnik – Unia Tarnów 55:35

6. runda, 15-17 maja:
Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów 33:57
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 44:46
AFORTI Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno 38:50
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 44:45

7. runda, 22-24 maja:
Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów 60:30
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz przełożony
Arged Malesa Ostrów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
ROW Rybnik – AFORTI Start Gniezno 50:40

8. runda, 29-31 maja:
Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 48:42
AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik 49:41
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów 45:45

9. runda, 5-7 czerwca:
Cellfast Wilki Krosno – AFORTI Start Gniezno 56:34
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
Arged Malesa Ostrów – Unia Tarnów 60:30
ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:41

10. runda, 19-21 czerwca:
Unia Tarnów – ROW Rybnik 38:52
AFORTI Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46
Arged Malesa Ostrów – Orzeł Łódź 45:45
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 50:40

11. runda, 3-5 lipca:
Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
AFORTI Start Gniezno – Unia Tarnów (04.07)
ROW Rybnik – Orzeł Łódź

12. runda, 17-19 lipca:
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno
Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – AFORTI Start Gniezno (18.07)

13. runda, 31 lipca – 2 sierpnia:
Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno
AFORTI Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

14. runda, 14-16 sierpnia:
Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – AFORTI Start Gniezno
Arged Malesa Ostrów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów

Data rezerwowa: 20 – 21 sierpnia, 23 sierpnia, 28 – 29 sierpnia

1. runda play-off, 4-5 września:
sobota, 4 września 2021 / niedziela, 5 września 2021
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

2. runda play-off, 11-12 września
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

Data rezerwowa: 18 – 19 września

3. runda play-off, 26 września:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4. runda play-off, 3 października:
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

Data rezerwowa: 10 października