Terminarz eWinner 1 Ligi Żużlowej 2022

1 runda – sobota, 9 kwietnia 2022 / niedziela, 10 kwietnia 2022 / poniedziałek, 11 kwietnia 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – AFORTI Start Gniezno 45:45
Trans MF Landshut Devils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 39:51
Orzeł Łódź – ROW Rybnik 51:39


2 runda – sobota, 16 kwietnia 2022 / niedziela, 17 kwietnia 2022
ROW Rybnik – Trans MF Landshut Devils 53:37
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
AFORTI Start Gniezno – Orzeł Łódź 35:55
2 runda – poniedziałek, 25 kwietnia 2022
Cellfast Wilki Krosno – Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa – piątek, 22 kwietnia 2022

3 runda – sobota, 23 kwietnia 2022 / niedziela, 24 kwietnia 2022 / poniedziałek, 25 kwietnia 2022
ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno
Trans MF Landshut Devils – Stelmet Falubaz Zielona Góra 42:48
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – AFORTI Start Gniezno 37:52
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 39:51

4 runda – niedziela, 1 maja 2022 / poniedziałek, 2 maja 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik
AFORTI Start Gniezno – Trans MF Landshut Devils – przełożony – 15.05, g. 16:30

Data rezerwowa – wtorek, 3 maja 2022

5 runda – sobota, 7 maja 2022 / niedziela, 8 maja 2022 / poniedziałek, 9 maja 2022
ROW Rybnik – AFORTI Start Gniezno (8.05, g. 14:00)
Trans MF Landshut Devils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa – niedziela, 15 maja 2022

6 runda – sobota, 21 maja 2022 / niedziela, 22 maja 2022 / poniedziałek, 23 maja 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
AFORTI Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno
7 runda – sobota, 28 maja 2022 / niedziela, 29 maja 2022 / poniedziałek, 30 maja 2022
ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – AFORTI Start Gniezno
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
7 runda – poniedziałek, 6 czerwca 2022
Cellfast Wilki Krosno – Trans MF Landshut Devils

Data rezerwowa – piątek, 3 czerwca 2022

8 runda – sobota, 4 czerwca 2022 / niedziela, 5 czerwca 2022 / poniedziałek, 6 czerwca 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
Trans MF Landshut Devils – Cellfast Wilki Krosno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
AFORTI Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
9 runda – sobota, 11 czerwca 2022 / niedziela, 12 czerwca 2022 / poniedziałek, 13 czerwca 2022
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Cellfast Wilki Krosno – AFORTI Start Gniezno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź – Trans MF Landshut Devils
10 runda – sobota, 18 czerwca 2022 / niedziela, 19 czerwca 2022 / poniedziałek, 20 czerwca 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Trans MF Landshut Devils
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno
AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik
11 runda – sobota, 25 czerwca 2022 / niedziela, 26 czerwca 2022 / poniedziałek, 27 czerwca 2022
ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Trans MF Landshut Devils – AFORTI Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno
12 runda – sobota, 2 lipca 2022 / niedziela, 3 lipca 2022 / poniedziałek, 4 lipca 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Trans MF Landshut Devils
Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
AFORTI Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Data rezerwowa – sobota, 9 lipca 2022, niedziela, 10 lipca 2022

13 runda – sobota, 16 lipca 2022 / niedziela, 17 lipca 2022 / poniedziałek, 18 lipca 2022
Stelmet Falubaz Zielona Góra – Krosno
Trans MF Landshut Devils – ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – AFORTI Start Gniezno
14 runda – sobota, 23 lipca 2022 / niedziela, 24 lipca 2022 / poniedziałek, 25 lipca 2022
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils
AFORTI Start Gniezno – Stelmet Falubaz Zielona Góra

Data rezerwowa – niedziela, 31 lipca 2022, poniedziałek, 1 sierpnia 2022

Część finałowa – Ćwierćfinały
15 runda – sobota, 6 sierpnia 2022 / niedziela, 7 sierpnia 2022
Data rezerwowa – piątek, 12 sierpnia 2022, niedziela, 14 sierpnia 2022, poniedziałek, 15 sierpnia 2022
16 runda – sobota, 20 sierpnia 2022 / niedziela, 21 sierpnia 2022
Data rezerwowa – sobota, 27 sierpnia 2022, niedziela, 28 sierpnia 2022
Część finałowa – Półfinały
17 runda – piątek, 2 września 2022
18 runda – niedziela, 4 września 2022
Data rezerwowa poniedziałek, 5 września 2022, piątek, 9 września 2022
Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19 runda – niedziela, 11 września 2022
Data rezerwowa – poniedziałek, 12 września 2022, piątek, 16 września 2022
20 runda – niedziela, 18 września 2022
Data rezerwowa – sobota, 24 września 2022, niedziela, 25 września 2022