Terminarz 1 Ligi Żużlowej 2020

Terminarz 1. Ligi Żużlowej – sezon 2020

  • 1 runda: sobota, 4 kwiecień 2020 / niedziela, 5 kwiecień 2020
    Car Gwarant Start Gniezno – eWinner Apator Toruń
    Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
    Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • sobota, 11 kwiecień 2020 / niedziela, 12 kwiecień 2020
    data rezerwowa
  • 2 runda: sobota, 18 kwiecień 2020 / niedziela, 19 kwiecień 2020
    eWinner Apator Toruń – Orzeł Łódź
    Unia Tarnów – Car Gwarant Start Gniezno
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz
  • piątek, 24 kwiecień 2020 / niedziela, 26 kwiecień 2020
    data rezerwowa
  • 3 runda: piątek, 1 maj 2020 / niedziela, 3 maj 2020
    eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils
    Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów
  • niedziela, 10 maj 2020 / niedziela, 17 maj 2020
    data rezerwowa
  • 4 runda: sobota, 23 maj 2020 / niedziela, 24 maj 2020
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Car Gwarant Start Gniezno
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
    Unia Tarnów – Orzeł Łódź
    Lokomotiv Daugavpils -eWinner Apator Toruń
  • 5 runda: sobota, 30 maj 2020 / niedziela, 31 maj 2020
    Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
    eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów
    Car Gwarant Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Lokomotiv Daugavpils
  • 6 runda: sobota, 6 czerwiec 2020 / niedziela, 7 czerwiec 2020
    Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń
    Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
    Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno
  • czwartek, 11 czerwiec 2020
    data rezerwowa
  • 7 runda: sobota, 13 czerwiec 2020 / niedziela, 14 czerwiec 2020
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Orzeł Łódź
    Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów
    eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    Car Gwarant Start Gniezno – Polonia Bydgoszcz
  • 8 runda: sobota, 20 czerwiec 2020 niedziela, 21 czerwiec 2020
    Polonia Bydgoszcz – Car Gwarant Start Gniezno
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk -eWinner Apator Toruń
    Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils
  • 9 runda: piątek, 26 czerwiec 2020 / sobota, 27 czerwiec 2020 / niedziela, 28 czerwiec 2020
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów
    eWinner Apator Toruń – Polonia Bydgoszcz
    Car Gwarant Start Gniezno – Orzeł Łódź
    Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • 10 runda: sobota, 4 lipiec 2020 / niedziela, 5 lipiec 2020
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Start Gniezno
    Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    Unia Tarnów -eWinner Apator Toruń
    Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
  • 11 runda: sobota, 11 lipiec 2020 / niedziela, 12 lipiec 2020
    eWinner Apator Toruń – Lokomotiv Daugavpils
    Orzeł Łódź – Unia Tarnów
    Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
    Car Gwarant Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • 12 runda: sobota, 18 lipiec 2020 / niedziela, 19 lipiec 2020
    Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Start Gniezno
    Unia Tarnów – Polonia Bydgoszcz
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. -eWinner Apator Toruń
  • sobota, 25 lipiec 2020
    data rezerwowa
  • 13 runda: sobota, 1 sierpień 2020 / niedziela, 2 sierpień 2020
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
    Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
    Car Gwarant Start Gniezno – Unia Tarnów
    Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń
  • 14 runda: sobota, 8 sierpień 2020 / niedziela, 9 sierpień 2020
    Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia Bydgoszcz
    Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
    eWinner Apator Toruń – Car Gwarant Start Gniezno
    Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • niedziela, 16 sierpień 2020
    data rezerwowa
  • 1 runda finałowa: sobota, 22 sierpień 2020 / niedziela, 23 sierpień 2020
  • piątek, 28 sierpień 2020
    data rezerwowa
  • 2 runda finałowa: sobota, 29 sierpień 2020 / niedziela, 30 sierpień 2020
  • piątek, 4 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • piątek, 11 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • 3 runda finałowa: niedziela, 13 wrzesień 2020
  • piątek, 18 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • 4 runda finałowa: niedziela, 20 wrzesień 2020
  • niedziela, 27 wrzesień 2020
    data rezerwowa
  • niedziela, 4 październik 2020
    data rezerwowa
  • Baraż: niedziela, 4 październik 2020
  • Baraż: niedziela, 11 październik 2020