Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej – sezon 2019

1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:49
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils 46:44
PGG ROW Rybnik – pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA 40:50
PGG ROW Rybnik – KŻ Orzeł Łódź 53:37
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno 56:34
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38
CAR GWARANT Start Gniezno – PGG ROW Rybnik 50:40
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
PGG ROW Rybnik – Unia Tarnów ŻSSA 43:35
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno 41:49
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils 50:40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Speedway Lokomotiv Daugavpils – PGG ROW Rybnik 37:53
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź 49:41
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA (29.06, godz. 17.15 – I bieg)
PGG ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

7 runda: niedziela, 26 maj 2019
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno 42:48
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – PGG ROW Rybnik 47:42
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź 31:17
PGG ROW Rybnik – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:28
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – PGG ROW Rybnik 40:50
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź 44:34
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno 46:44
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA 44:46
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
PGG ROW Rybnik – Speedway Lokomotiv Daugavpils 54:36
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
Unia Tarnów ŻSSA – PGG ROW Rybnik
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź (22.06, godz. 20.15 – I bieg)
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

sobota, 29 czerwiec 2019 data rezerwowa
niedziela, 30 czerwiec 2019 data rezerwowa

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA
PGG ROW Rybnik – CAR GWARANT Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

sobota, 13 lipiec 2019 data rezerwowa
niedziela, 14 lipiec 2019 data rezerwowa
sobota, 20 lipiec 2019 data rezerwowa
niedziela, 21 lipiec 2019 data rezerwowa

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
KŻ Orzeł Łódź – PGG ROW Rybnik
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA
PGG ROW Rybnik – pauzuje

sobota, 10 sierpień 2019 data rezerwowa
niedziela, 11 sierpień 2019 data rezerwowa

Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019

(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej

piątek, 23 sierpień 2019 data rezerwowa

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

piątek, 30 sierpień 2019 data rezerwowa
sobota, 31 sierpień 2019 data rezerwowa
niedziela, 1 wrzesień 2019 data rezerwowa
piątek, 6 wrzesień 2019 data rezerwowa

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

piątek, 13 wrzesień 2019 data rezerwowa

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

piątek, 20 wrzesień 2019 data rezerwowa
sobota, 21 wrzesień 2019 data rezerwowa
niedziela, 22 wrzesień 2019 data rezerwowa
piątek, 27 wrzesień 2019 data rezerwowa
sobota, 28 wrzesień 2019 data rezerwowa
niedziela, 29 wrzesień 2019 data rezerwowa

niedziela, 29 wrzesień 2019 baraż

niedziela, 6 październik 2019 data rezerwowa

niedziela, 6 październik 2019 baraż rewanż