fbpx

Terminarz Nice 1. Ligi Żużlowej – sezon 2019

1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43
CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:49
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils 46:44
PGG ROW Rybnik – pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów ŻSSA 40:50
PGG ROW Rybnik – KŻ Orzeł Łódź 53:37
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT Start Gniezno 56:34
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38
CAR GWARANT Start Gniezno – PGG ROW Rybnik 50:40
Unia Tarnów ŻSSA – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019
PGG ROW Rybnik – Unia Tarnów ŻSSA 43:35
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT Start Gniezno 41:49
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Speedway Lokomotiv Daugavpils 50:40
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
Speedway Lokomotiv Daugavpils – PGG ROW Rybnik 37:53
Unia Tarnów ŻSSA – KŻ Orzeł Łódź 49:41
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Unia Tarnów ŻSSA 49:41
PGG ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:32
KŻ Orzeł Łódź – Speedway Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

7 runda: niedziela, 26 maj 2019
KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43
Speedway Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT Start Gniezno 42:48
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – PGG ROW Rybnik 47:42
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Speedway Lokomotiv Daugavpils 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź 31:17
PGG ROW Rybnik – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 61:28
Unia Tarnów ŻSSA – pauzuje

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – PGG ROW Rybnik 40:50
Speedway Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź 44:34
Unia Tarnów ŻSSA – CAR GWARANT Start Gniezno 46:44
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019
KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów ŻSSA 44:46
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
PGG ROW Rybnik – Speedway Lokomotiv Daugavpils 54:36
CAR GWARANT Start Gniezno – pauzuje

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019
Unia Tarnów ŻSSA – PGG ROW Rybnik 51:39
CAR GWARANT Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź 47:42
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 55:35
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – pauzuje

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów ŻSSA 46:44
PGG ROW Rybnik – CAR GWARANT Start Gniezno 47:43
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Lokomotiv Daugavpils 47:43 (awansem 30.06)
KŻ Orzeł Łódź – pauzuje

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 45:45
KŻ Orzeł Łódź – PGG ROW Rybnik 42:48
Unia Tarnów ŻSSA – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
Speedway Lokomotiv Daugavpils – pauzuje

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT Start Gniezno 48:42
Speedway Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów ŻSSA 48:42
PGG ROW Rybnik – pauzuje

Część finałowa
1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019

Unia Tarnów – PGG ROW Rybnik 40:50
CAR GWARANT Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 49:40

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019
PGG ROW Rybnik – Unia Tarnów 54:36
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – CAR GWARANT Start Gniezno 50:40

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski – PGG ROW Rybnik 46:44

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019
PGG ROW Rybnik – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski 49:41