Komunikat w sprawie biletów

W sobotni wieczór na torze przy Wrzesińskiej żużlowcy AFORTI Start Gniezno zmierzą się z ROW Rybnik. Ważna informacja odnośnie biletów – na to spotkanie możliwe będzie wejście z wykorzystaniem wejściówek kupionych w przedsprzedaży na mecz z Orłem Łódź.

Wejściówki zakupione zarówno w sprzedaży stacjonarnej jak i internetowej przed meczem z Orłem Łódź będą umożliwiały wstęp na stadion w sobotni wieczór. W przypadku niewykorzystania ich w dniu 29 maja zachowają one swoją ważność na konfrontację z podopiecznymi trenera Adama Skórnickiego w nowym terminie. Data pojedynku nie jest jeszcze znana. Ewentualny zwrot biletów na mecz z Orłem możliwy jest jeszcze tylko jutro, tj. w piątek 28 maja – w tym celu zapraszamy do sekretariatu GTM Start Gniezno. W kolejnych dniach zwroty nie będą przyjmowane.

Kibicom chcącym zakupić wejściówki na mecz AFORTI Start Gniezno – ROW Rybnik przypominamy o trwającej sprzedaży on-line na http://bilety.startgniezno.com oraz stacjonarnie – sklep Manekin (ul. Dąbrówki 23/1) oraz sekretariat GTM Start. Bilety będą także do nabycia w kasie przed stadionem w dniu meczu (od godziny 10.00).

Tekst: Radosław Majewski