Ofensywa marketingowa – kluby muzyczne Vehikuł Czasu oraz Best wieloletnimi partnerami Startu Gniezno.

GTM Start Gniezno od początku działalności wspierane jest przez kluby muzyczne Vehikuł Czasu w Gnieźnie oraz Best we Wrześni. Teraz, w trudnym dla branży rozrywkowej okresie, każdy ma szansę nabycia m.in. karty VIP na bardzo preferencyjnych warunkach. Obostrzenia narzucone przez rząd miną, a lokale powrócą do swojej działalności.

Kibicom czarnego sportu przypomnijmy, że to w lokalu na os. Jagiellońskim 45 odbywały się w przeszłości liczne eventy związane ze speedwayem, m.in. gale dla sponsorów “Orły Startu” organizowane w latach 2017 i 2019, a także wiele spotkań biznesowych i akcji promocyjnych na rzecz klubu z Pierwszej Stolicy.

Vehikuł Czasu w Gnieźnie zapoczątkował swoją działalność dziesięć lat temu, w październiku 2010 roku. Klub muzyczny charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, w skład którego wchodzą dwie sale taneczne.
Zobacz więcej: profil na Facebooku i strona www

Klub Best we Wrześni to największy tego rodzaju lokal w tym mieście, istnieje ponad 20 lat. Dysponuje dwiema salami tanecznymi i ponadczasowym wystrojem. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie – zgodnie z hasem “bezpiecznie, na luzie, dla ciebie”
Zobacz więcej: profil na Facebooku i strona www

W obu punktach od początku ich działalności wystąpiło wiele uznanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Obecnie, w obliczu licznych obostrzeń ustanowionych przez polski rząd, lokale rozrywkowe pozostają zamknięte. W oczekiwaniu na zakończenie całej tej sytuacji kluby proponują akcję na portalu PolakPotrafi.pl, gdzie na bardzo preferencyjnych warunkach zdobyć można między innymi Kartę VIP uprawniającą do darmowego wstępu do Klubu Best jak i Vehikuł Czasu. Jesteśmy przekonani, że lubiane przez gości miejsca powrócą do aktywnej działalności i jeszcze nie raz dostarczą wielu ciekawych wydarzeń z czołowymi gwiazdami z gatunku muzyki rozrywkowej.

Więcej szczegółów o projekcie na ten trudny czas obostrzeń znaleźć można tutaj: https://polakpotrafi.pl/projekt/klub-best-wrzesnia-i-vehikul-czasu-gniezno

#zakochajsiewsatrcie #wspeirajlokalnie