Ofensywa marketingowa: PSS Społem sponsorem “Silver”

PSS Społem to firma handlowo-produkcyjna z ponad 75-letnią tradycją na gnieźnieńskim rynku pracy. Zatrudnia na stałe łącznie ponad 300 pracowników w dwudziestu placówkach handlowych na terenie Gniezna, Mnichowa i  Pobiedzisk. Dzięki temu od wielu lat Spółdzielnia znajduje się w czołówce pracodawców w regionie,  gwarantując swym pracownikom stabilne i pewne warunki zatrudnienia.

Firma posiada także dwa zakłady produkcyjne. Pierwszy pod nazwą Centrum Piekarsko-Ciastkarskie oraz drugi Zakład Garmażeryjny. W/w zakłady produkcyjne zaopatrują w wyroby garmażeryjne i ciastkarsko – piekarskie nie tylko placówki handlowe ale również, dzięki rozwojowi produkcji i zwiększeniu mocy przerobowych zapewnia także dostawy dla wielu firm i instytucji w naszym regionie. By dostosować się do zmiennego i jakże wymagającego rynku co roku zakłady Spółdzielni wprowadzają do swojej oferty nowe wyroby oparte na starych recepturach, bez konserwantów i polepszaczy. Tego typu produkty są coraz bardziej pożądane przez świadomych klientów dbających o swoje zdrowie i jakość kupowanych produktów. W ubiegłym roku wyroby garmażeryjne z linii „Obiady na każdy dzień” uzyskały tytuł HITU 2019 za jakość, atrakcyjność oferty oraz wysokie walory smakowe.

Sklep Ziemowit, ul. Roosevelta 96

By sprostać coraz silniejszej konkurencji, Społem, modernizuje istniejące placówki, aby w ten sposób dorównać do standardów i wymagań obecnego rynku. Firma rozszerza także swoją działalność oferując nowe usługi w myśl zasady „Społem bliżej ludzi”. Jest to sposób na pozyskanie klientów, zapewniając im nowe usługi, szeroki asortyment towarów i wyrobów produkcji własnej.

Dzięki w/w działaniom Spółdzielnia nawiązuje do 150 letniej tradycji Spółdzielczości Konsumenckiej i polskiego handlu, opartego na solidarnej współpracy jej członków dla dobra ogólnego Spółdzielni i konsumentów.

Więcej o PSS Społem: http://spolemgniezno.pl/