Nice 1LŻ: informacja dla kibiców z Ostrowa

W ostatnią niedzielę lipca Car Gwarant Start Gniezno podejmie na własnym torze zespół Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Początek spotkania obu drużyn walczących o rundę finałową o godzinie 14.00 (I bieg – 14.30). Kilka informacji organizacyjnych związanych z biletami dla kibiców naszych gości, którzy wybierają się do Gniezna by dopingować swoich ulubieńców.

Sektor dla sympatyków drużyny przyjezdnej zlokalizowany jest na drugim łuku – wejście bramką przeznaczoną dla kibiców gości (przy bramie hotelowej) lub na sektor C stadionu przy W25. Kibice z Ostrowa podróżujący do Gniezna indywidualnie, w sposób nie zorganizowany – prywatnymi samochodami lub innymi środkami transportu – nie są zobligowani do przesyłania list wyjazdowych w celu wejścia do tzw. klatki.

Zakup biletów możliwy będzie w dniu meczu, w kasach przy stadionie – ceny wejściówek: normalny 30 zł, ulgowy 20 zł (również dla kobiet), dziecięcy 10 zł (dzieci w wieku 4-12 lat). Bilet wstępu na trybunę krytą to 45 zł. W celu uniknięcia kolejek zachęcamy do nabycia już dostępnych wejściówek on-line wcześniej, za pośrednictwem strony http://bilety.startgniezno.com – po dokonaniu zakupu nie ma konieczności drukowania otrzymanego kodu kreskowego – wystarczy go wyświetlić na ekranie smartfona i przyłożyć do czytnika w momencie wejścia na obiekt w Gnieźnie.

Głośny, kulturalny doping ze strony kibiców obu ekip sprawi, że drużyny Car Gwarant Startu i Arged Malesa TŻ Ostrovia stworzą ciekawe i emocjonujące widowisko. Mamy nadzieję, że trybuny stadionu miejskiego w Gnieźnie zapełnią się przynajmniej tak mocno, jak przy okazji pierwszego starcia tych dwóch zespołów w Ostrowie. Przypomnijmy, że wtedy górą byli gospodarze – zwycięstwo 56:34. Stawką meczu 28 lipca trzy punkty do ligowej tabeli.

Tekst: Radosław Majewski