Poznaj sponsora: Wymiana walut z Aforti Exchange

Ruszamy z nowym cyklem „Poznaj sponsora”, w którym przybliżamy sylwetki partnerów GTM Startu Gniezno. W pierwszym materiale przyjrzymy się działalności jednej ze Spółek wchodzących w skład Grupy AFORTI, a konkretnie – Aforti Exchange.

Aforti Exchange jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, które świadczy usługi wymiany walut dla firm. W odróżnieniu od większości innych platform wymiany walut online, Aforti Exchange postawiło na dopasowanie swojej oferty do przedsiębiorców.

Stąd też wszystkie transakcje walutowe w Aforti Exchange odbywają się za pośrednictwem specjalnie dedykowanej platformy on-line na stronie www.afortiexchange.pl, która została zaprojektowana w taki sposób, aby była prosta i funkcjonalna dla każdego przedsiębiorcy.

Indywidualna oferta

Co prawda, całość operacji odbywa się za pomocą dedykowanej platformy online, jednakże każdy przedsiębiorca decydując się na skorzystanie z usług Aforti Exchange od razu otrzymuje indywidualną opiekę Regionalnego Dyrektora Sprzedaży. To właśnie z nim każdy ma możliwość uzyskać porady dotyczące wymiary walut online, otrzymać rekomendacje od doświadczonych Dealerów walutowych czy negocjować indywidualne rabaty.

Jednak co najważniejsze dla każdego przedsiębiorcy korzystającego z usługi wymiany waluty online, Aforti Exchange jest w stanie zaproponować swoim Klientom najkorzystniejsze warunki na rynku. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego przedsiębiorcy, poznaniu jego potrzeb oraz wolumenów wymiany Spółka może swoją ofertę dopasować praktycznie dla każdego.

Bezpieczeństwo

Kolejnym ważnym aspektem, który jest przewagą Aforti Exchange nad większością konkurentów jest bezpieczeństwo transakcji. Spółka należy do Grupy AFORTI w związku z czym jej działalność jest nadzorowana przez KNF. Natomiast dodatkowo ze względu na to, że holding finansowy notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych to każdy z potencjalnych Klientów ma przejrzystość co do działalności sprzedażowo-operacyjnej całej Grupy, w tym Aforti Exchange.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Aforti Exchange. Wszystkie szczegóły dotyczące firmy można znaleźć na stronie www.afortiexchange.pl.