Przed Rybnikiem: awizowane składy obu ekip

W niedzielę kolejne ligowe emocje. Drużyna Car Gwarant Startu Gniezno udaje się do Rybnika na mecz z tamtejszym ROW-em. W czwartek poznaliśmy awizowane zestawienia na tą konfrontację – podany przez gnieźnian skład nie zmienił się w porównaniu z poprzednimi meczami beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej. Gospodarze w najsilniejszym  składzie z Troyem Batchelorem, Andriejem Karpowem i Kacprem Woryną.

Pełne awizowane składy przedstawiają się następująco:
Car Gwarant Start Gniezno:
1. Marcin Nowak
2. Jurica Pavlic
3. Adrian Gała
4. Eduard Krcmar
5. Mirosław Jabłoński
6.
7. Maksymilian Bogdanowicz
ROW Rybnik:
9. Andriej Karpow
10. Mateusz Szczepaniak
11. Troy Batchelor
12. Artur Czaja
13. Kacper Woryna
14. Robert Chmiel
15.

“Spodziewam się bardzo trudnego meczu” – mówi menadżer Car Gwarant Startu Gniezno Rafael Wojciechowski. “Należy pamiętać o tym , że dyspozycja w tym dniu poszczególnych zawodników zadecyduje o wyniku całego zespołu, wierzę że moja drużyna podtrzyma dobrą passe a przede wszystkim udowodni, że jest mocna nie tylko na swoim torze.” – dodaje.

Przypomnijmy, że przed meczem w awizowanych zestawieniach można dokonać dwie zmiany. “Nie wychodzę z założenia, że zwycięskiego składu się nie zmienia, uważam że powinni startować zawodnicy, którzy są w najlepszej i równej formie sportowej. Wszystko to jednak musi być odpowiednio zweryfikowane, przemyślane i zaplanowane, duże znaczenie czasami ma logistyka, dlatego planuje to wszystko tak, jakby miało pojawić się 7 seniorów i 3 juniorów w Rybniku.” – przekazuje R.Wojciechowski. “Ostateczna decyzja kto pojedzie w niedziele zapadnie w sobotę wieczorem, natomiast wszyscy zawodnicy w piątek rano będą już powiadomieni kto jest w pierwszym składzie, a kto oczekującym.” – kończy.

Pojedynek ROW Rybnik – Car Gwarant Start Gniezno w niedzielę o godznie 14.30. Bezpośrednia transmisja na antenie Polsat Sport.