Rusza sprzedaż stacjonarna biletów na Gdańsk

Kolejne spotkanie ligowe na własnym torze żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno rozegrają 27 maja – początek o godzinie 14.30. Twierdza Gniezno niezdobyta jak do tej pory przez rywali. Po wysokiej wygranej nad Orłem Łódź, teraz czas na żużlowców znad morza. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – kolejna ekipa uważana za kandydata do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej stanie do rywalizacji w Gnieźnie.

Rusza sprzedaż biletów w punktach stacjonarnych – szczegóły poniżej. Ponadto cały czas wejściówki dostępne są w sprzedaży on line na stronach http://bilety.startgniezno.com.

Sprzedaż biletów w punktach stacjonarnych przedstawia się następująco:

  • sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 oraz Chrobrego 7A
  • sekretariat GTM Start Gniezno – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29
  • Kino Helios – Galeria Gniezno
  • Solarium Best – Września, ul. Kościuszki 55 (od soboty)
  • Galeria Karuzela – Września (punkt United Chicken) (od piątku)
  • Klub Best – Września, ul. Wrocławska 42 – w trakcie imprez w weekend

Ceny biletów obowiązujące na ten mecz: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł i dziecięcy 10 zł. Programy w cenie 10 zł dostępne będą w sobotę poprzedzającą konfrontację ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk.

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Tekst: Radosław Majewski