Grudzień z żużlowym weekendem

Proces budowania drużyny na sezon 2017 został zakończony. W ubiegłym tygodniu poznaliśmy nazwiska zawodników, których oglądać będziemy w barwach GTM Start Gniezno na torach PLŻ2 w przyszłym roku. Równolegle działacze klubu z Wrzesińskiej prowadzą negocjacje z potencjalnymi sponsorami. Okazją do spotkania z podmiotami, które pozytywnie odpowiedzą na zaproszenie działaczy i wyrażą chęć współpracy, będzie wydarzenie w klubie Vehikuł Czasu. Zaplanowane ono zostało na piątek 9 grudnia (początek o 18.00).

W jego trakcie przedstawiciele zarządu GTM Start Gniezno podziękują za wsparcie w kończącym się roku m.in. przy organizacji turnieju „Hil-Gaz Back In Town, żużel wraca do Gniezna”. Uczestnicy zapoznają się ponadto z historią sportu żużlowego w Gnieźnie. Istotnym punktem programu będzie wystąpienie Arkadiusza Szczepańskiego – właściciela firmy Commercial Communications, partnera GTM Start Gniezno, który omówi korzyści płynące z reklamy poprzez sport żużlowy, przedstawi zgromadzonym zagadnienia związane z marketingiem sportowym. Goście spotkania oczywiście będą mieli możliwość osobistego poznania zbudowanego w okienku transferowym zespołu oraz planów i założeń na sezon 2017 działającego od czerwca klubu. Zakontraktowani zawodnicy będą obecni tego dnia w Pierwszej Stolicy.

Zaplanowane na 9 grudnia spotkanie nie będzie wydarzeniem otwartym. Do uczestnictwa uprawniać będą specjalne zaproszenia wydawane przez organizatora. Przedstawiciele firm oraz instytucji zainteresowani marketingiem reklamowym i wsparciem działań podejmowanych przez GTM Start, którzy chcieliby takie zaproszenia otrzymać proszeni są o kontakt z sekretariatem klubu mailowo bądź telefonicznie pod numerem 61 6669666.

Dzień później – w sobotę 10 grudnia sympatykom żużla oficjalnie zaprezentujemy zespół. Miejsce jest obecnie w fazie ustalania. To wydarzenie będzie biletowane – wejściówki będą do nabycia w sekretariacie klubu za symboliczną kwotę, a całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie na cel charytatywny.

Wizyta żużlowców w Gnieźnie związana będzie nie tylko z oficjalnymi spotkaniami. Zakontraktowani w zimowej przerwie zawodnicy wezmą udział także w sesji fotograficznej na potrzeby klubu. O profesjonalne zdjęcia zadba Fotoplastyka – Gniezno, ul. Łubieńskiego 12A. Przeprowadzone ponadto będą testy wydolnościowe oraz szczegółowe badania – m.in. na zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie  czy VO2max (maksymalny minutowy pobór tlenu, wskaźnik jest uważany za miarę tlenowej wydolności organizmu) Powtórzone po okresie zimowym pozwolą określić stopień przygotowania kondycyjnego sportowców do sezonu.

fotoplastyka_baner

Tekst: Radosław Majewski