Znamy szkoleniowca GTM Start

Czas na zawieranie kontraktów na sezon 2017 dobiegł końca. W kadrze GTM Start znalazło się dwunastu zawodników, którzy reprezentować będą czerwono-czarne barwy na torach drugiej ligi. Niewykluczone, że do zespołu dołączy jeszcze młodzieżowiec – miałby on zostać pozyskany na zasadzie wypożyczenia. Na konkretne nazwisko trzeba jednak poczekać. Na chwilę obecną poznaliśmy nazwisko trenera. Funkcję tą w dalszym ciągu pełnić będzie Krzysztof Jabłoński.

56

Kevin Fajfer i Krzysztof Jabłoński

Wychowanek Startu, medalista Mistrzostw Świata Juniorów oraz Europy w klubie przy Wrzesińskiej podobnie jak do tej pory zajmie się m.in. szkoleniem młodzieży. W przyszłym roku kontynuowane będą zajęcia skupione wokół reaktywowanej tego lata szkółki żużlowej. Funkcja trenera nie koliduje z zawartym kontraktem na występy w naszych barwach – starszy z braci Jabłońskich nie będzie odpowiedzialny za prowadzenie zespołu podczas meczu ligowego. Tym zajmie się menadżer sportowy – Rafael Wojciechowski.

Władze GTM Start Gniezno pełen sztab szkoleniowy zaprezentują 10 grudnia. Na ten dzień planowana jest oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2017.

Tekst: Radosław Majewski