Drugie podejście do meczu z Lokomotivem!

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia, żużlowcy Ultrapur Start Gniezno powrócą do rywalizacji o ligowe punkty przed własną publicznością. Czerwono-czarni zmierzą się w meczu z Optibet Lokomotiv Daugavpils. Stawką spotkania trzy punkty do tabeli i pewny udział w fazie play-off sezonu 2023!

Podopieczni trenera Tomasza Fajfera mają pracowity weekend. Dzień wcześniej, w sobotę, rywalizować będą w Rawiczu z Metalika Recycling Kolejarzem Rawicz. Do obu pojedynków gnieźnianie przystąpią w identycznych składach osobowych – zestawienie w Gnieźnie jest takie samo jak na wygrany na początku lipca br. mecz z OK Bedmet Kolejarzem Opole. Kibice, którzy w niedzielne popołudnie odwiedzą stadion przy W25 zobaczą w akcji Australijczyków – Sama Mastersa i Josha Pickeringa, Duńczyka Tima Sorensena czy dwójkę polskich seniorów – Kacpra Gomólskiego i Huberta Łęgowika. Młodzieżowy duet stworzą Mikołaj Czapla i Casper Henriksson.

Liderem naszych gości jest Nick Morris. Australijczyka zabraknie jednak w Gnieźnie – został zawieszony na miesiąc po tym, jak nie przystąpił do kontroli dopingowej i testów na obecność alkoholu we krwi. Jego miejsce zastąpił Justin Sedgmen, który w wygranym przez naszych niedzielnych gości meczu przeciwko Texom Stal Rzeszów 48:42 wywalczył siedem punktów i bonus. Drugi w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników z łotewskiego klubu to Jewgienij Kostygow, a trzeci Daniił Kołodinski.

W pierwszym meczu górą byli Łotysze, którzy triumfowali z Ultrapur Startem Gniezno 47:43. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w niedzielne popołudnie przy W25! I wyścig o 17:00!

Optibet Lokomotiv Daugavpils:
1. Steve Worrall
2. Daniił Kołodinski
3. Kjastas Puodżuks
4. Justin Sedgmen
5. Jewgienij Kostygow
6. Ricards Ansviesulis
7.

Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Sam Masters
12. Josh Pickering
13. Kacper Gomólski
14. Casper Henriksson
15. Mikołaj Czapla

Sponsorem tego spotkania jest firma Darfol Opakowania. To największy w regionie dystrybutor opakowań, środków czystości, artykułów higienicznych oraz biurowych. Wśród klientów firmy znajdują się: restauracje, hotele, food trucki, placówki handlowe, salony fryzjerskie oraz kosmetyczne, gabinety medyczne, firmy sprzątające i inne. Oferują dowóz towaru do klienta oraz fachowe doradztwo.

DARFOL Opakowania: ul. 17 Dywizji Piechoty 10
od poniedziałku do piątku od 8 – 16, w soboty od 8 – 13
Zapraszamy na profile w mediach społecznościowych: Facebook.com/OpakowaniaGniezno
www.instagram.com/opakowaniadarfol/
Stronę WWW: www.opakowania.gniezno.pl
oraz sklep na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/DARFOLOPAKOWANIA

Ceny biletów w przedsprzedaży oraz w dniu meczu:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
– rodzinny 2+1 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
– rodzinny 2+2 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
– inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)

Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 . Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W dniu spotkania kasa przy stadionie czynna od godziny 13:00! Sprzedaż on-line prowadzona będzie do czasu rozpoczęcia rywalizacji na torze. Bramy stadionu otwieramy o godzinie 16:00!

Programy dostępne będą w sklepie Manekin – cena 10 zł oraz w dniu meczu w kasach i na stoisku z pamiątkami. Zapraszamy na trybuny!