Spotkanie z Lokomotiv tydzień później!

Nie dojdzie do skutku zaplanowane na niedzielę 6 sierpnia spotkanie pomiędzy Ultrapur Start Gniezno, a Optibet Lokomotiv Daugavpils. Ze względu na niekorzystne prognozy pogody – przewiduje się intensywne opady deszczu przez cały weekend – Główna Komisja Sportu Żużlowego pozytywnie ustosunkowała się do prośby obu klubów i przełożyła ten mecz.

Podopieczni Nikołaja Kokina oraz Tomasza Fajfera spotkają się w Pierwszej Stolicy równo tydzień później, w niedzielę 13 sierpnia, a pierwszy wyścig zaplanowany został na godzinę 17:00.

Zakupione do tej pory wejściówki zachowują swoją ważność – ewentualne zwroty przyjmujemy drogą elektroniczną do najbliższego wtorku 8 sierpnia włącznie. Zgłoszenia należy przesłać mailowo, na adres biuro@startgniezno.com podając w treści maila adres z którego zakupione zostały bilety oraz jakiego rodzaju były to wejściówki.

Dla gnieźnian będzie to intensywny weekend – dzień wcześniej, w sobotę czerwono-czarni udają się na wyjazdowe spotkanie do Rawicza. Mecz Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Ultrapur Start Gniezno rozpocznie się o godzinie 14:00, a bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Canal+ Sport.

Tekst: informacja prasowa