ULTRAPUR sponsorem tytularnym drużyny Startu!

Żużlowcy Startu w niedzielę zainaugurują rundę rewanżową w 2. Lidze Żużlowej. Czerwono-czarni udają się na wyjazdowe spotkanie do Tarnowa. W pierwszym pojedynku górą byli gnieźnianie, którzy pokonali Grupę Azoty Unię Tarnów 53:37. Zanim jednak skupimy się na emocjach sportowych – mamy bardzo ważną wiadomość dla kibiców naszej drużyny.

Oficjalnie możemy ogłosić, że rozszerzona zostaje współpraca pomiędzy klubem, a firmą ULTRAPUR, która do tej pory była sponsorem strategicznym Startu i tytularnym grupy podprowadzających.

Na podstawie piątkowych ustaleń producent systemów poliuretanowych – firma ULTRAPUR staje się sponsorem tytularnym pierwszej drużyny – zespół z Pierwszej Stolicy do końca sezonu 2023 występować będzie pod nazwą ULTRAPUR Start Gniezno.

“Potwierdzam ten fakt” – mówi Paweł Siwiński, który jest prezesem GTM Start Gniezno, ale także wiceprezesem firmy ULTRAPUR. “Dziękuję moim wspólnikom za zrozumienie, że uzyskiwanie sukcesów wymaga również poświeceń i nakładów. Serdecznie im za to dziękuję. Faktycznie, Start będzie miał nowego sponsora tytularnego. Jako firma Ultrapur zaangażujemy się jeszcze mocniej w pomoc klubowi.” – przekazuje P.Siwiński.

Po rundzie zasadniczej drużyna Startu zajmuje czwarte miejsce w tabeli 2. Ligi Żużlowej. Gnieźnianie mają na swoim koncie pięć punktów. “Plany nasze są niezmienne. Chcemy na początek awansować do play-offów, a później skutecznie w nich walczyć – w półfinale i oby w finale!” – dodaje na zakończenie prezes klubu z W25.

Tekst: informacja prasowa