Dołącz do Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange i walcz o atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zapoznania się z Programem Lojalnościowym AFORTI Exchange. Nasz Sponsor Strategiczny specjalnie z myślą o swoich klientach przygotował specjalny program, w którym przedsiębiorcy wykonując swoje standardowe czynności mogą zyskać bardzo atrakcyjne nagrody.

Przedsiębiorcy zawsze są najważniejsi dla AFORTI Exchange i to właśnie z myślą o nich powstał Program Lojalnościowy AFORTI Exchange. Dzięki dołączeniu do programu każda firma dokonująca wymiany walut za pomocą platformy AFORTI Exchange zyska dodatkowe punkty bonusowe. Natomiast zebrane punkty będzie można wymienić na najnowszy sprzęt RTV lub inne najmodniejsze gadżety codziennego użytku.

Proste zasady

Jedną z największych wartości dodanych Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange są jego przejrzyste zasady. Nasz sponsor stawia na prostotę i transparentność, dzięki której przedsiębiorca w łatwy sposób będzie mógł policzyć zebrane punkty. Za każdą wymianę o wartości 1000 PLN, klient otrzymuje 1 punkt.

Ponadto, raz zebrane punkty nie tracą swojej ważności aż do końca trwania programu lojalnościowego. Dzięki temu można spokojnie i systematycznie zbierać swoje punkty. Tylko klient zadecyduje na co wyda swoje punkty. Może swoje punkty zbierać zarówno na najnowszy komputer, smartfon czy elektryczną hulajnogę.

Korzyści bez wysiłku

Uczestnictwo w Programie Lojalnościowym AFORTI Exchange nie wymaga od przedsiębiorców żadnych dodatkowych aktywności. Wystarczy, że firma będzie wymieniać walutę tak jak to robiła zazwyczaj, a przy okazji będzie mogła zbierać punkty bonusowe. Nie zwlekaj i dołącz do Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange już dziś!

Więcej szczegółów odnośnie Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange można znaleźć na stronie: https://afortiexchange.pl/o-nas/program-lojalnosciowy