Echa publikacji prasowej – rozmowy ze sponsorami trwają

We wtorek na łamach portalu moje-gniezno.pl opublikowany został artykuł pt. “Żużlowcy z nowym sponsorem tytularnym! KaPi Meble Car Gwarant Start Gniezno!”. Jako klub, którego publikacja dotyczy, czujemy się zobowiązani sprostować informacje tam przedstawione.

Po pierwsze żadna umowa z nowym sponsorem tytularnym nie została jak na razie podpisana. Cały czas – w trwającym roku – obowiązuje nas ta zawarta z firmą Car Gwarant Service na podstawie której w pierwszym członie nazwy drużyny znajduje się “Car Gwarant”. Owszem, przed startem rozgrywek 2020 prowadzonych jest w klubie wiele rozmów ze sponsorami, ze względu jednak na dobro toczących się negocjacji nie informujemy o ich kulisach. Dziś jest jednak za wcześnie na to, aby mówić o drugim członie sponsorskim w nazwie drużyny z Gniezna, która przystąpi do rozgrywek eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Od początku istnienia GTM Start Gniezno nadrzędnym celem stowarzyszenia jest przejrzystość w działaniach. Dlatego też jak tylko stosowne umowy zostaną podpisane odpowiednia wiadomość przekazana zostanie opinii publicznej.

Tekst: Radosław Majewski