Aforti Girls – dołącz do naszego zespołu!

Aforti Girls to grupa dziewczyn – podprowadzających oraz hostess GTM Start Gniezno. Możecie je spotkać w trakcie spotkań ligowych Car Gwarant Startu Gniezno odbywających się na stadionie przy W25, a także na innych wydarzeniach związanych z klubem. Teraz jest możliwość dołączyć do tej grupy – przed sezonem 2019 poszerzamy jej skład!

Nasze ogłoszenie kierujemy w stronę pełnoletnich dziewczyn zakochanych w sporcie żużlowym. Jesteś młoda i energiczna? Nie boisz się motocykli, uśmiech nie znika z Twojej twarzy, a trema Ci nie straszna? Czekamy właśnie na Ciebie!

Kandydatki chętne do współpracy z nami w ramach Aforti Girls powinny dysponować wolnym czasem w weekend. Wszystkie zainteresowane dziewczyny zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz, dołącz kilka zdjęć (twarz + sylwetka). Zgłoszenie należy przesłać na adresmailowy hostessy@startgniezno.com w tytule wpisując „Podprowadzająca”Kliknij aby pobrać: formularz zgłoszeniowy – hostessa (doc)

Zgłoszenia nadsyłać można do 27 stycznia! Z wybranymi kandydatkami skontaktujemy się i zaprosimy na spotkanie w siedzibie klubu.

Tekst: Radosław Majewski, fot. Natalia Gotter Fotografia