Zostań żużlowcem – nabór do Aforti Szkółki Żużlowej

Czarny sport to Twoja miłość? Marzysz o tym, żeby zostać żużlowcem? Organizujemy nabór do Aforti Szkółki Żużlowej działającej przy GTM Start Gniezno. Ogłoszenie skierowane jest do najmłodszych, którzy chcieliby pójść w ślady największych gwiazd speedwaya. Chcesz spróbować swoich sił na torze czy poznać specyfikę pracy motocykla? Czekamy właśnie na Ciebie!

Kandydaci do szkółki powinni prezentować dobry poziom edukacji szkolnej, cieszyć się nienagannym stanem zdrowia, interesować się sportem żużlowym. Umiejętność prowadzenia normalnego motocykla będzie dużym atutem, ale nie jest to warunek konieczny. Najważniejszy jest zapał i chęć do rozpoczęcia przygody ze sportem żużlowym.

Dzieci w wieku 8-14 lat mają możliwość treningów na motocyklach żużlowych z silnikiem o pojemności 125 ccm, w wieku 11-15 lat pojemność 250 ccm, a od 14 lat na motocyklach o pojemności 500 cm3. Niezbędny sprzęt klub udostępnia bezpłatnie.

O szczegółach działania Aforti Szkółki Żużlowej mówi Rafael Wojciechowski


W razie pytań zachęcamy do kontaktu z klubem drogą telefoniczną. Pod numerem 61 666 96 66 udzielamy m.in. kompletu informacji na temat niezbędnych dokumentów, jakie należy złożyć, aby dołączyć do grona adeptów trenujących w szkółce beniaminka pierwszej ligi. Zgłoszenia osobiste do Aforti Szkółki Żużlowej przy GTM Start Gniezno w siedzibie klubu (Wrzesińska 27-29, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-16.00) – osoba chcąca zapisać się do szkółki żużlowej powinna przyjść w towarzystwie obojga rodziców (opiekunów).

Tekst: Radosław Majewski