Mecz z ROW Rybnik – #DopingujNaTrybunach

Ruszyła stacjonarna sprzedaż biletów na mecz z ROW Rybnik. Spotkanie dziewiątej kolejki Nice 1 Ligi Żużlowej w piątek 15 czerwca o godzinie 17.30. W pierwszym meczu obu zespołów, na torze w Rybniku, lepsi okazali się gospodarze, który zdecydowanie wygrali z Car Gwarant Startem Gniezno 68:22. Obecnie drużyna ROW-u jest druga w tabeli Nice 1LŻ, a gnieźnianie plasują się oczko niżej, na pozycji trzeciej. Zespoły mają po 10 punktów na koncie.

Bilety na mecz Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik są do nabycia w następujących punktach:

  • sklepy odzieżowe Manekin – Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 oraz Chrobrego 7A
  • sekretariat GTM Start Gniezno – Gniezno, ul. Wrzesińska 27-29
  • Kino Helios – Galeria Gniezno
  • Solarium Best – Września, ul. Kościuszki 55
  • Galeria Karuzela Września – (punkt United Chicken)

Sprzedaż odbywa się ponadto cały czas w Internecie, na stronie http://bilety.startgniezno.com – zakupionej tą drogą wejściówki nie trzeba drukować. Otrzymany na skrzynkę e-mail QR Kod wystarczy okazać na ekranie swojego smartfona w momencie wejścia na stadion przy ul. Wrzesińskiej.

plakat-gniezno-rybnik-1200px

Ceny biletów:
– trybuna kryta – 45 zł,
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą tylko w dniu meczu – w kasach przy stadionie oraz na stoisku z pamiątkami przy budynku szkółki żużlowej GTM Start.

Sponsorem meczu jest firma ZELKA Sp. z o.o. – prowadzi od wielu lat działalność produkcyjną i handlową. Specjalnością są praktyczne systemy mocowań rur. Więcej informacji: www.zelka.pl

Tekst: Radosław Majewski