HAWA sponsorem tytularnym – umowa podpisana

Przed żużlowcami GTM Start Gniezno dwa najważniejsze spotkania w sezonie 2017. W niedzielę 10 oraz 17 września odbędą się finały 2. Ligi Żużlowej – ich zwycięzca awansuje do wyższej klasy rozgrywkowej. W tygodniu poprzedzającym te mecze działacze pozyskali sponsora tytularnego – w nazwie zespołu z Pierwszej Stolicy znalazła się firma od wielu lat wspierająca czarny sport w Gnieźnie.

W środę podpisana została umowa sponsorska na podstawie której drużyna występować będzie pod nazwą HAWA Start Gniezno. Parafowali ją Prezes firmy HAWA Bartosz Walczak oraz Prezes GTM Start Gniezno Tomasz Wojciechowski.

foto_podpisanie_umowy_hawa02

Parafowanie umowy ze sponsorem tytularnym

Działacze GTM Start Gniezno nie ukrywają swojego zadowolenia z pozyskania sponsora tytularnego. “Cieszymy się, że nazwa drużyny powiększyła się o markę HAWA, która jest z nami od początku istnienia klubu.” – mówi Tomasz Wojciechowski, prezes GTM Start. “Firma z siedzibą w Gnieźnie, jest wszystkim dobrze znana. Zawarta dzisiaj umowa to dowód na to, że działania które wykonujemy wokół sportu żużlowego idą w dobrym kierunku. Jest nam miło, że firma HAWA docenia nasz potencjał mimo, że jesteśmy klubem z krótkim stażem. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie przebiegać z korzyścią dla obu stron” – kończy T.Wojciechowski.

Tytularny sponsor żużlowców walczących o awans to największy w regionie prywatny sprzedawca paliw. Co warte podkreślenia, swoim oddanym Klientom HAWA oferuje wyłącznie paliwa najwyższej jakości. Dziś, po ponad ćwierćwieczu funkcjonowania na rynku, firma wyspecjalizowała własny system sprzedaży i prowadzi działalność zarówno w systemie sieci hurtowej, jak i detalicznej. Siatka stacji spod znaku HAWA, to dzisiaj 20 placówek usytuowanych na terenie niemal całej północno-wschodniej Wielkopolski. Rozbudowa sieci hurtowej sprzedaży paliw, która generuje niespotykany w regionie imponujący wolumen sprzedażowy, była natomiast możliwa dzięki kadrze wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, która optymalnie wykorzystuje własną flotę nowoczesnych oraz stale monitorowanych autocystern. Pozwoliło to maksymalnie skrócić czas dostaw do Klientów i bezpośrednio przedkłada się na ich satysfakcję, ale również kreowanie optymistycznych perspektyw biznesowych. W ofercie Grupy HAWA znajdują się wszelkie rodzaje, najwyższej jakości, permanentnie kontrolowanych i testowanych paliw. Interes Klientów zabezpiecza dodatkowo kaucja gwarancyjna z tytułu obrotu towarami wrażliwymi, a przede wszystkim konkurencyjne ceny, indywidualnie negocjowane i elastycznie dopasowywane do oczekiwań każdego partnera handlowego. Wysoki poziom wrażliwości społecznej od lat kultywowany w firmie, uczynił z niej nagradzanego po wielokroć i cenionego w lokalnym środowisku mecenasa kultury i sportu. Od lat HAWA wspiera klub żużlowy Start Gniezno, a teraz dodatkowo objęła go sponsoringiem na poziomie partnera tytularnego.

foto_podpisanie_umowy_hawa01

Podpisanie umowy: T.Wojciechowski (prezes GTM Start) i B.Walczak (prezes zarządu HAWA S.A.)

“Czujemy się współodpowiedzialni za różnego rodzaju działania, aktywności i rozwój lokalnych projektów, ponieważ zaangażowani są w nie między innymi nasi Klienci i partnerzy handlowi. Zawsze docenialiśmy wysiłek ludzi mających kreatywne pasje zarówno w obszarze kultury jak i sporu. Żużel jest nam bliski z wielu powodów. Po pierwsze, klub Start i stadion żużlowy, to praktycznie nasz sąsiad, gdyż siedziba naszej firmy znajduje się w tej samej okolicy Gniezna. Po wtóre, sami jesteśmy kibicami i niemal od zawsze ściskamy kciuki za czerwono-czarnych. A po trzecie, zależy nam bardzo aby plany działaczy i zawodników klubu udało się zrealizować. Dlatego w tym strategicznym momencie, w jakim znajduje się klub, chcieliśmy wspomóc jego sportową walkę o awans do wyższej ligi i przyczynić się do sukcesu, na który podobnie jak wielu fanów Startu z tęsknotą czekamy. Teraz miło nam będzie powiedzieć: HAWA i START – razem po awans!” – powiedział Bartosz Walczak, prezes zarządu HAWA S.A.

“Pozyskane środki pozwolą  na spokojnie przygotowanie się do czekających nas najważniejszych spotkań w tym sezonie.” – zapewnia prezes Tomasz Wojciechowski. “Przed naszymi żużlowcami walka o awans do pierwszej ligi.” – kończy sternik klubu z Wrzesińskiej.

Pierwszy mecz rundy finałowej już w niedzielę. W czwartek dowiemy się kto będzie rywalem żużlowców HAWA Start Gniezno – zwycięzca dwumeczu Speed Car Motor Lublin – TŻ Ostrovia Ostrów. Tydzień później, 17 września, rewanż na torze przy ulicy Wrzesińskiej. Mecz ten już dzisiaj cieszy się dużym zainteresowaniem fanów czarnego sportu.