Przedsprzedaż biletów na finał

W czwartek wieczorem dowiemy się, która z drużyn jako druga awansuje do finału. Na torze w Lublinie rozegrany zostanie zaległy półfinał – miejscowy Speed Car Motor podejmie TŻ Ostrovię. Pierwszy finał 2LŻ w niedzielę 10 września, a tydzień później spotkanie na torze w Gnieźnie. Już dzisiaj zapraszamy na mecz rewanżowy decydujący o awansie do pierwszej ligi.

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na pojedynek sezonu. Wejściówki są dostępne w sprzedaży internetowej – http://bilety.startgniezno.com. Ceny przedstawiają się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł
trybuna – 40 zł

Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie także w kilku punktach stacjonarnych – rozpocznie się ona w poniedziałek 11 września, a zakończy w piątek 15 września.
Kino Helios, ul. Pałucka 2, Galeria Gniezno (kasa)
Sklep Pitbike KXD, ul. Poznańska 103 (naprzeciw stacji ORLEN), Gniezno – poniedziałek-piatek 9-17
Restauracja POPULARNA – Rynek, Kłecko, godziny 11-20
Solarium BEST – Września, ul. Kościuszki 55, poniedziałek-piątek 12-20

Wejściówki od poniedziałku 11 września do piatku 15.09 będą dostępne także w sekretariacie GTM Start Gniezno – ul. Wrzesińska 27-29 w godzinach od 10.00 do 16.00. Również od poniedziałku w dystrybucji znajdzie się duża ilość bezpłatnych biletów młodzieżowych. Trafią one m.in. do wszystkich gnieźnieńskich przedszkoli.

Dziś z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że 17 września trzeba wybrać się na W25 i dopingować zespół HAWA Start Gniezno! Mamy nadzieję, że z przedsprzedaży skorzysta duża ilość kibiców. Zakup biletu wcześniej pozwoli nie tylko uniknąć kolejek przy kasach w dniu spotkania ale i zaoszczędzić kilka złotych – przedsprzedaż prowadzona jest w promocyjnych cenach.
#RazemPoAwans#WszyscyNaFinał#DopingujNaTrybunach

Ceny biletów na mecz finałowy obowiązujące w kasach w dniu 17 września będą wyższe:
sektor AB – normalny 30 zł, ulgowy 22 zł
sektor C – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 10 zł
trybuna – 45 zł

Programy w cenie 10 zł będą dostępne w sprzedaży w dniu meczu.

Przypominamy, że na rundę finałową nie obowiązują karnety. Ich właściciele mogą zakupić bilety według cen w przedsprzedaży do 15.09. Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma wstępu bezpłatnego dla dzieci. Do dzieci do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety młodzieżowe – uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

Niedziela – 17 września, godzina 16.00 (prezentacja). Fanów zapraszamy na stadion dużo wcześniej, przygotowaliśmy atrakcje o których będziemy informować w kolejnych dniach.

Pierwsza liga dla Pierwszej Stolicy? Awans zależy również od kibiców!
Wspieraj HAWĘ Start Gniezno na stadionie, bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny w meczu finałowym.

Sponsorem rewanżowego pojedynku finałowego 2. Ligi Żużlowej jest właściciel marki Power Duck – napój energetyzujący, który #DajeKopa! Więcej informacji: www.powerduck.pl.

Tekst: Radosław Majewski