fbpx

Przedsprzedaż biletów na półfinał 2LŻ wystartowała!

Rozgrywki na torach 2. Ligi Żużlowej wkroczyły w decydującą fazę. Przed nami rewanż za półfinał w stolicy Wielkopolski. Do Gniezna przyjeżdża rywal zza miedzy, zespół Naturalnej Medycyny PSŻ Poznań. W pierwszym meczu tych dwóch drużyn górą byli czerwono-czarni. Na Golęcinie triumfował GTM Start Gniezno w stosunku 49:40.

Jak będzie przy Wrzesińskiej? O tym przekonamy się w niedzielę 3 września. O godzinie 17.00 rozpocznie się prezentacja przed półfinałem 2. Ligi Żużlowej, a kwadrans później zawodnicy staną pod taśmą maszyny startowej by rywalizować o punkty.

Najlepsza atmosfera na trybunach, świetna zabawa dla kibiców. Pierwsza liga dla Pierwszej Stolicy? Awans zależy również od Ciebie! Kibicuj na stadionie, bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny w walce o finał!

plakat-gniezno-poznan-rf750

W poniedziałek uruchomiona została przedsprzedaż biletów na mecz z Naturalną Medycyną PSŻ. Ceny biletów prezentują się następująco:
sektor AB – normalny 25 zł, ulgowy 18 zł
sektor C – normalny 20 zł, ulgowy 15 zł
młodzieżowy, sektor AB i C – 5 zł *
trybuna – 40 zł
program – 10 zł
* – bilety młodzieżowe w przedsprzedaży gratis – przy zakupie biletu normalnego (tylko w sekretariacie klubu, w tygodniu poprzedzającym mecz)

Każdy uczestnik imprezy powinien posiadać bilet. Nie ma bezpłatnego wstępu dla dzieci. Bilety młodzieżowe obowiązują wszystkie dzieci do lat 12. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Na mecze rundy finałowej nie obowiązują karnety, nie ma również darmowych programów dla ich posiadaczy. Karnetowcy mogą zakupić wejściówki z rabatem 20% w sekretariacie klubu – od poniedziałku 28 sierpnia.

Sponsorem półfinału 2. Ligi Żużlowej są kluby muzyczne: Klub Best (Września, ul. Wrocławska 42) oraz Vehikuł Czasu.(Gniezno, os. Jagiellońskie 45).

Tekst: Radosław Majewski