Przed półfinałem z Kolejarzem Opole

Sezon 2023 wkroczył w decydującą fazę. Przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia. Czas na rewanżowe, półfinałowe spotkanie z OK Bedmet Kolejarzem Opole. W pierwszym meczu, w Stolicy Polskiej Piosenki, górą byli czerwono-czarni, którzy zwyciężyli 46:44. W sobotę mecz w Gnieźnie – sztaby szkoleniowe awizowały składy – obie drużyny przystąpią do rywalizacji w swoich najsilniejszych składach.

Opolanie przyjadą do Pierwszej Stolicy ze swoim liderem – Oskarem Polisem. W składzie Kolejarza są także Adam Ellis i dobrze spisujący się na drugoligowych torach Robert Chmiel. Seniorskie zestawienie uzupełnia Emil Breum – Duńczyk zgłoszony został na pozycji U24. Młodzieżową parę naszych sobotnich gości stworzą Piotr Świercz i Nazar Parnicki.

W składzie Ultrapur Startu jedno zmiana. Menadżer Tomasz Fajfer desygnował do boju Zbigniewa Sucheckiego, który zastąpi Kacpra Gomólskiego. Kibice w Gnieźnie mocno liczą, że dobrą dyspozycję na domowym torze utrzymają Sam Masters i Tim Sorensen, a ważne punkty dołożą Josh Pickering i Hubert Łęgowik. Młodzieżowy duet stanowi Mikołaj Czapla i Szwed Casper Henriksson.

Obie drużyny spotkały się przy W25 w rundzie zasadniczej. Wtedy górą byli zdecydowanie gnieźnianie. Podopieczni Tomasza Fajfera wygrali 60:30. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się w sobotnie popołudnie – zapraszamy na stadion przy Wrzesińskiej – emocji z pewnością nie zabraknie! Pierwszy wyścig o godzinie 16:30!

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1.
2. Robert Chmiel
3. Adam Ellis
4. Emil Breum (U24)
5. Oskar Polis
6. Piotr Świercz
7. Nazar Parnicki
8. Esben Hjerrild 

Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Sam Masters
12. Zbigniew Suchecki
13. Josh Pickering
14. Casper Henriksson
15. Mikołaj Czapla

Sponsorzy meczu: Wizard Group oraz TYMGAZ Maciej Tymczewski usługi instalacyjne, kominiarskie i budowlane

image description

Na rundę finałową nie obowiązują karnety!
Ceny biletów w przedsprzedaży oraz w dniu meczu:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
– rodzinny 2+1 – 85 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
– rodzinny 2+2 – 85 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
– inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)

Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 . Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W dniu spotkania kasa przy stadionie czynna od godziny 12:00! Sprzedaż on-line prowadzona będzie do czasu rozpoczęcia rywalizacji na torze. Bramy stadionu otwieramy o godzinie 15:30!

Programy dostępne są w sklepie Manekin – cena 10 zł oraz w dniu meczu w kasach i na stoisku z pamiątkami. Zapraszamy na trybuny!

Tekst: informacja prasowa