Przed meczem z Enea Polonia Piła

Żużlowcy Ultrapur Start Gniezno w niedzielę 27 sierpnia zakończą rundę zasadniczą na torach 2. Ligi Żużlowej. Na godzinę 17:00 zaplanowany został mecz z Enea Polonią Piła. Nasi niedzielni goście to drużyna, która w ostatnich kolejkach pokusiła się o niespodzianki – za takie uznać należy wygraną na własnym torze z Rzeszowem oraz remis na wyjeździe w Opolu. Czeka nas ciekawy pojedynek, który na żywo obejrzeć można tylko z perspektywy trybun stadionu przy #W25!

Liderem naszych niedzielnych gości jest Adrian Cyfer – pozyskany na zasadzie wypożyczenia z PSŻ Poznań jest niezwykle skuteczny w barwach pilskiej Polonii, obecnie zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji żużlowców na najniższym szczeblu rozgrywek. Dalej pod względem średniej biegopunktowej plasują się Szwed Peter Ljung i Duńczyk Jonas Knudsen.

W składzie Ultrapur Start Gniezno bez zmian względem ostatnich spotkań. Menadżer czerwono-czarnych zdecydował się tylko na jedną korektę numerów startowych – pozycjami zamienieni zostali Kacper Gomólski (nr 12) oraz Josh Pickering (nr 13).

Enea Polonia Piła:
1. Oleg Michaiłow
2. Peter Ljung
3. Jonas Knudsen (U24)
4. Artur Mroczka
5. Adrian Cyfer
6.
7. Kacper Mateusz Grzelak

Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Sam Masters
12. Kacper Gomólski
13. Josh Pickering
14. Casper Henriksson
15. Mikołaj Czapla

Sponsorem tego spotkania jest Trychologia i Medycyna – Specjalistyczna Praktyka Trychologiczna – Lucyna Adamska. Gniezno oraz Września – tel. kontaktowy 517 655 066.

Ceny biletów w przedsprzedaży oraz w dniu meczu:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
– rodzinny 2+1 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
– rodzinny 2+2 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
– inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)

Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 . Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W dniu spotkania kasa przy stadionie czynna od godziny 13:00! Sprzedaż on-line prowadzona będzie do czasu rozpoczęcia rywalizacji na torze. Bramy stadionu otwieramy o godzinie 16:00!

Programy dostępne będą w sklepie Manekin – cena 10 zł oraz w dniu meczu w kasach i na stoisku z pamiątkami. Zapraszamy na trybuny!