W niedzielę mecz z liderem tabeli!

Zapowiadają nam się znakomite emocje sportowe! Już w najbliższą niedzielę kibiców w Gnieźnie czekaj pojedynek miejscowego Ultrapur Startu z liderem rozgrywek 2. Ligi Żużlowej – drużyną OK Bedmet Kolejarz Opole. Początek tego spotkania zaplanowano na godzinę 17:00! Sztaby szkoleniowe obu ekip awizowały już zestawienia na niedzielne starcie.

Gnieźnianie są obecnie na fali wznoszącej. Podopieczni Tomasza Fajfera mają za sobą bardzo udany dwumecz z Grupa Azoty Unia Tarnów – triumfowali zarówno w Gnieźnie jak i na wyjeździe. Do zespołu dołączył Josh Pickering i z pewnością czerwono-czarni w najbliższą niedzielę będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Dobre występy w Wielkiej Brytanii ma za sobą Sam Masters, a skuteczny w ostatnim meczu ligi duńskiej był Tim Sorensen.W awizowanym składzie znalazł się Kacper Gomólski, który po piątkowym treningu podejmie ostateczną decyzję co do tego, czy wystąpi przeciwko drużynie z Opola. Drugim polakiem w składzie jest Hubert Łęgowik, a jedyna niewiadoma to obsada drugiego młodzieżowca – pod numerem piętnastym zgłoszony został Mikołaj Czapla. Na pozostałe wolne miejsce szkoleniowiec czerwono-czarnych ma do dyspozycji m.in. dwójkę obcokrajowców – Jespera Knudsena oraz Caspera Henrikssona. Na kogo postawi Tomasz Fajfer? O tym przekonamy się wkrótce.

Liderem OK Bedmet Kolejarza Opole jest najskuteczniejszy zawodnik 2. Ligi Żużlowej Oskar Polis, który legitymuje się średnią 2.541/bieg. Kroku dotrzymuje mu Adam Ellis – 2,400/bieg. Trochę niespodziewanie sztab szkoleniowy może w tym roku liczyć na Roberta Chmiela – Polak to również bardzo solidne ogniwo naszych niedzielnych rywali. Na uwagę zasługują jeszcze dwaj Duńczycy – awizowany na pozycji juniora Esben Hjerrild oraz pozyskany w trakcie sezonu z Poznania Emil Breum.

W pierwszym meczu obu zespołów wysoko triumfowali gospodarze. Na własnym obiekcie OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał czerwono-czarnych 56:34. Jak będzie tym razem? Kibice Ultrapur Startu liczą na rewanż! O wszystkim przekonamy się w niedzielę, I wyścig o 17:00!

OK Bedmet Kolejarz Opole:
1. Adam Ellis
2. Filip Hjelmland
3. Robert Chmiel
4.
5. Oskar Polis
6. Esben Hjerrild
7. Oskar Stępień

Ultrapur Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Sam Masters
12. Josh Pickering
13. Kacper Gomólski
14.
15. Mikołaj Czapla

Dodamy, że sponsorem meczu jest Centrum Usługowe OMEGA. To dynamicznie rozwijająca się firma, wdrażająca nowe rozwiązania i technologie w branży ochrony osób i mienia, ochrony przeciwpożarowej obiektów przemysłowych, prac porządkowych oraz projektowania i utrzymania terenów zewnętrznych. Kontakt: Gniezno, ul. Wiejska 14. Telefon 669570666, oraz (61) 424 73 36.

Plakat zapowiadający spotkanie z OK Bedmet Kolejarz Opole

Ceny biletów w przedsprzedaży oraz w dniu meczu:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
– rodzinny 2+1 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
– rodzinny 2+2 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
– inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)

Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 . Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W dniu spotkania kasa przy stadionie czynna od godziny 13:00! Sprzedaż on-line prowadzona będzie do czasu rozpoczęcia rywalizacji na torze. Bramy stadionu otwieramy o godzinie 16:00!

Programy dostępne będą w sklepie Manekin – cena 10 zł oraz w dniu meczu w kasach i na stoisku z pamiątkami. Zapraszamy na trybuny!