Inauguracja 15 kwietnia! Pojedynek z Rawiczem na początek.

W sobotę 15 kwietnia pierwsza odsłona ligowego ścigania w sezonie 2023. Żużlowcy Startu Gniezno zmierzą się na własnym torze z drużyną Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 14:00 (I wyścig).

Pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie z kilka powodów – inauguracja sezonu zawsze rządzi się swoimi prawami. Ponadto w zimowej przerwie zespół z Gniezna został mocno przemeblowany. Do klubu z Pierwszej Stolicy przeszli Sam Masters i Josh Pickering, którzy w ubiegłym roku należeli do wyróżniających się postaci “Niedźwiadków”. Identyczny kierunek obrał Adam Skórnicki, którzy razem z Tomaszem Fajferem tworzy sztab szkoleniowy Startu. W kadrze gnieźnian są także Tim Sorensen, który ma być podstawowym zawodnikiem na pozycji U24, a także Jesper Knudsen – według przedsezonowych założeń zagraniczny junior, który wspólnie z Mikołajem Czaplą ma stworzyć młodzieżowy duet czerwono-czarnych. Powracający do Gniezna Kacper Gomólski, Hubert Łęgowik i Zbigniew Suchecki to trójka polskich seniorów w zestawieniu Startu. Na które nazwiska zdecyduje się sztab szkoleniowy z W25? Awizowane składy w środę!

W składzie Metaliki Recycling Kolejarz Rawicz pozostał Ryan Douglas. Dołączyli do niego doświadczeni Hans Andersen i Scott Nicholls, którzy pierwsze kroki w polskiej lidze stawiali.. w Gnieźnie. Przeglądając kadrę naszych ligowych gości nie należy zapominać o Damianie Balińskim. To cały czas zawodnik z potencjałem na solidne zdobycze na drugoligowych torach.

Spotkanie Start Gniezno – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w sobotę 15 kwietnia. Pierwszy wyścig o 14:00. Znamy ceny biletów wstępu – wzorem sezonu 2022 – działacze Startu zapraszają do zakupu wejściówek w przedsprzedaży, kiedy to są one tańsze niż w dniu meczu.

Ceny biletów w przedsprzedaży:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)

Przedsprzedaż biletów w promocji trwa do piątku 14.04, do godziny 22:00! Sprzedaż prowadzić będzie sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 (od wtorku, godziny popołudniowe). Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W sobotę bilety dostępne będą w kasach przed stadionem, sklepie Manekin oraz w internecie w nowych cenach, które kształtować będą się tak:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
Dzieci do lat 3 wstęp wolny!

Kibiców zainteresowanych zakupem karnetów na sezon 2023 zapraszamy do sekretariatu klubu. Do końca tygodnia dostępne są wejściówki umożliwiające wstęp na wszystkie spotkania rundy zasadniczej odbywające się przy Wrzesińskiej.

Tekst: informacja prasowa