Przed meczem z ROW Rybnik (składy)

W najbliższy poniedziałek zespół AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę ROW Rybnik. Początek ścigania o godzinie 18:00. Będzie to 10 runda spotkań o punkty w eWinner 1. Lidze Żużlowej. W piątek poznaliśmy awizowane składy obu ekip.

Nowy menadżer gnieźnian, Tomasz Fajfer, zdecydował się na drobną kosmetykę w ustawieniu par, zamieniając na swoich miejscach Ernesta Kozę i Szymona Szlauderbacha. Numerami wymienili się także młodzieżowcy – Marcel Studziński i Mikołaj Czapla. Niewiadoma to zawodnik z numerem 11 na plecach – najpoważniejszymi kandydatami do zajęcia tej pozycji są dwaj Duńczycy – Michael Jepsen Jensen oraz Peter Kildemand. W odwodzie pozostaje jeszcze Zbigniew Suchecki. Na kogo z nich postawi Tomasz Fajfer? Tego dowiemy się po zaplanowanych na weekend treningach czerwono-czarnych!

Awizowane składy na poniedziałek:
ROW Rybnik:
1. Krystian Pieszczek
2. Grzegorz Zengota
3. Nicolai Klindt
4. Patryk Wojdyło (U24)
5. Andreas Lyager
6. Paweł Trześniewski
7. Kacper Tkocz
8. Lech Chlebowski

AFORTI Start Gniezno:
9. Antonio Lindback
10. Ernest Koza
11.
12. Szymon Szlauderbach (U24)
13. Oskar Fajfer
14. Marcel Studziński
15. Mikołaj Czapla

Plakat zapowiadający mecz z ROW Rybnik

Pierwszy wyścig spotkania w poniedziałek 20 czerwca o godzinie 18:00. Bramy dla kibiców otwarte zostaną o 17:00. Wzorem dotychczasowych pojedynków w Pierwszej Stolicy sprzedaż biletów prowadzona jest w dwóch etapach – Ci z kibiców, którzy zdecydują się na zakup wcześniej, zyskają atrakcyjniejszą cenę wejściówki!

Ceny biletów w przedsprzedaży:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)

Przedsprzedaż biletów w promocji trwa do niedzieli 19.06, do godziny 22:00! Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W poniedziałek bilety dostępne będą w kasach przed stadionem, sklepie Manekin oraz w internecie w nowych cenach, które kształtować będą się tak:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
Dzieci do lat 3 wstęp wolny!

Tekst: informacja prasowa