Sprzedaż biletów na mecz z Arged Malesa

W najbliższy poniedziałek ostatnie w tym sezonie spotkanie w ramach eWinner 1. Liga na torze przy W25. Czerwono-czarni w derbowym pojedynku zmierzą się z zespołem Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. I wyścig o 18.00. Trwa sprzedaż wejściówek na mecz – są one tradycyjnie do kupienia stacjonarnie oraz za pośrednictwem Internetu.

Bilety tradycyjnie można kupić stacjonarnie w sklepie odzieżowym Manekin – ul. Dąbrówki 23/1 oraz sekretariacie klubu (ul. Wrzesińska 27-29). Ponadto w dniu zawodów uruchomione zostaną kasy zlokalizowane przy stadionie na ul. Wrzesińskiej.

Kibiców chętnych zakupić wejściówki drogą internetową zapraszamy na stronę http://bilety.startgniezno.com, gdzie możliwy jest zakup biletów wstępu na pojedynek z drużyną prowadzoną przez trenera Mariusza Staszewskiego.

Klub z Gniezna nie ogranicza sprzedaży tylko dla fanów z Pierwszej Stolicy. Zarówno internetowo jak i stacjonarnie bilety zakupić mogą także i kibice naszych gości, których zapraszamy do Grodu Lecha w poniedziałkowy wieczór.

Ceny biletów przedstawiają się następująco:
– trybuna – 50 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat, kobiet)
– dziecięcy – 10 zł (dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia)
Dzieci do lat 3 wchodzą na stadion bezpłatnie.

Programy zawodów dostępne będą w kasach w dniu meczu – ich cena to 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski