Półfinał Nice 1 Ligi – składy na mecz z Ostrowem

Zwieńczeniem długiego weekendu w Gnieźnie będzie półfinał Nice 1 Ligi Żużlowej. W niedzielę przy #W25 po raz drugi w tym sezonie spotkają się zespoły Car Gwarant Startu Gniezno oraz Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski. Pierwsza konfrontacja obu ekip – w zasadniczej części sezonu – zakończyła się remisowym podziałem punktów 45:45. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się 18 sierpnia! Początek meczu o godzinie 14.00, a inauguracyjny wyścig o 14.30.

Sztaby szkoleniowe obu ekip przedstawiły w środę awizowane składy. Trener gości – Mariusz Staszewski – desygnował do boju tą samą siódemkę żużlowców, którą oglądaliśmy na koniec lipca. Przypomnijmy, że wtedy najsilniejszymi ogniwami w zespole beniaminka Nice 1 Ligi byli Grzegorz Walasek i Sam Masters.
Pełen skład przedstawia się następująco:

1. Nicolai Klindt
2. Aleksandr Łoktajew
3. Tomasz Gapiński
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Kamil Nowacki
7. Marcin Kościelski.

Czerwono-czarni zaprezentują się z kolei w zestawieniu z powracającym do ścigania po kontuzji Szwedem Oliverem Berntzonem. Menadżer Rafael Wojciechowski zdecydował się na na poniższy skład:
9. Oskar Fajfer
10. Jurica Pavlic
11. Mirosław Jabłoński
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14. Damian Stalkowski

Przed nami kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach #ZakochajSieWStarcie zgodnie z naszymi hasłami promocyjnymi. Duża dawka adrenaliny, ogromne emocje – liczymy na wsparcie kibiców z perspektywy trybun. Bilety są dostępne w sprzedaży – ceny niezmienne względem rundy zasadniczej sezonu 2019:

  • trybuna 45 zł
  • normalny 30 zł
  • ulgowy 20 zł
  • dziecięcy 10 zł

Sprzedaż prowadzona jest w następujących punktach:

  • sekretariat GTM Start Gniezno (ul. Wrzesińska 27-29)
  • sklepy odzieżowe Manekin (ul. Dąbrówki 23/1, ul. Chrobrego 7A)
  • Solarium Best (Września, ul. Kościuszki 55)

Wejściówki nabyć można też on-line na http://bilety.startgniezno.com – po dokonaniu zakupu nie ma konieczności drukowania otrzymanego kodu kreskowego – wystarczy go wyświetlić na ekranie smartfona i przyłożyć do czytnika w momencie wejścia na obiekt w Gnieźnie. Sprzedaż biletów odbywać się będzie także w dniu meczu, w kasach przy stadionie. Na rundę finałową nie obowiązują karnety!

Sponsorem niedzielnego meczu jest Hil-Gaz. Wiodącą działalnością firmy jest sprzedaż hurtowa i detaliczna paliw płynnych i gazu ziemnego propan-butan. Oferuje także wysokiej jakości węgiel w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji na stronie https://www.hilgaz.pl/

Tekst: Radosław Majewski