Nice 1 Liga: awizowane składy na inaugurację

Sztaby szkoleniowe zespołów Zdunek Wybrzeże Gdańsk oraz Car Gwarant Start Gniezno podały awizowane zestawienia na niedzielną inaugurację Nice 1 Ligi Żużlowej. W składzie gości m.in. wychowanek Startu Kacper Gomólski oraz Duńczyk Mikkel Bech czy powracający nad morze Krystian Pieszczek. Po drugiej stronie trójka krajowych seniorów czerwono-czarnych, czyli Oskar Fajfer, Adrian Gała i Mirosław Jabłoński. W awizowanym składzie także Jurica Pavlic i Andriej Kudriaszow.

Czy na takie zestawienie zdecyduje się ostatecznie menadżer Rafael Wojciechowski? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne bliżej weekendu. Przypomnijmy, że drużyna jeszcze dziś rozegra trening punktowany z truly.work Stalą Gorzów, który da z pewnością obraz w jakiej dyspozycji znajdują się seniorzy Car Gwarant Startu Gniezno. W odwodzie jest dwójka obcokrajowców – Szwed Oliver Berntzon oraz Duńczyk Frederik Jakobsen.

Pełne awizowane składy przedstawiają się następująco:
Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1.Krystian Pieszczek
2. Joel Kling
3. Adrian Cyfer
4. Mikkel Bech Jensen
5. Kacper Gomólski
6. Denis Zieliński
Car Gwarant Start Gniezno:
9. Oskar Fajfer
10. Jurica Pavlic
11. Adrian Gała
12. Mirosław Jabłoński
13. Andriej Kudriaszow
14.
15. Kevin Fajfer

Ceny biletów wstępu:
– trybuna kryta – 45 zł
– normalny – 30 zł
– ulgowy – 20 zł
– dziecięcy – 10 zł
– program – 10 zł

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny.
Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce.
Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom.

31032019-wybrzeze-www

Przedsprzedaż biletów w piątek i sobotę prowadzona będzie w sklepach odzieżowych Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1 i ul. Chrobrego 7A), w piątek w sekretariacie GTM Start (ul. Wrzesińska 27-29). Kasa na stadionie czynna będzie w sobotę (w godzinach 10.00-14.00). W niedzielę sprzedaż biletów rozpocznie się o godzinie 10.00. Ponadto wejściówki na inaugurację Nice 1 Ligi Żużlowej zakupić można we Wrześni. (Solarium Best, ul. Kościuszki 55).

Tekst: Radosław Majewski