Awizowane składy na półfinał Nice 1LŻ

W niedzielę pierwsze spotkanie półfinałowe z udziałem żużlowców Car Gwarant Startu Gniezno. Na własnym torze gnieźnianie podejmą drugi zespół w tabeli po zasadniczej części sezonu – do Grodu Lecha przyjedzie ROW Rybnik. W czwartek poznaliśmy awizowane zestawienia obu ekip – do składu czerwono-czarnych powracają Czech Eduard Krcmar i Marcin Nowak. Zmienił się także nieco układ par beniaminka Nice 1LŻ.

Powrót Krcmara i Nowaka oznacza, że tym razem w awizowanym składzie zabrakło miejsca dla kapitana zespołu, Mirosława Jabłońskiego oraz Szweda Kima Nilssona. Niewiadomą pozostaje jeszcze kwestia drugiego młodzieżowca – pod numerem piętnastym w niedzielne popołudnie zobaczymy kogoś z dwójki Norbert Krakowiak-Damian Stalkowski.

Pełne awizowane składy przedstawiają się następująco:
ROW Rybnik:
1. Troy Batchelor
2. Andriej Karpow
3. Andrzej Lebiediew
4. Mateusz Szczepaniak
5. Kacper Woryna
6. Lars Skupień.
7.
Car Gwarant Start Gniezno:

9. Oliver Berntzon
10. Marcin Nowak
11. Adrian Gała
12. Eduard Krcmar
13. Jurica Pavlic
14. Maksymilian Bogdanowicz
15.

Mecz Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik w niedzielę, 2 września. Początek o godzinie 14.30Na to spotkanie nie obowiązują karnety. Trwa sprzedaż wejściówek, które nabyć można w sklepach odzieżowych Manekin oraz w sekretariacie GTM Start Gniezno. W sobotę czynna będzie jedna z kas na stadionie (w godzinach 10.00 – 15.00). Ponadto bilety cały czas dostępne są w sprzedaży on-line na stronie http://bilety.startgniezno.comCeny: trybuna 45 zł, normalny 30 zł, ulgowy 20 zł, dziecięcy 10 zł. Programy dostępne będą już w sobotę w cenie 10 zł.

Tekst: Radosław Majewski