Zakochaj się w Starcie i wygraj quada – rozwiązanie konkursu

Za nami konkurs, w którym do wygrania było wiele atrakcyjnych nagród od naszych niezawodnych partnerów i sponsorów. Przypominamy, że zabawa rozpoczęła się wraz z inauguracją rozgrywek – meczem z Lokomotivem Daugavpils i trwała do przedostatniej kolejki rundy zasadniczej (mecz z ARGE Speedway Wandą Kraków).

Jednym z warunków udziału w konkursie było zebranie minimum trzech kuponów, umieszczonych w oficjalnych programach zawodów, podpartych uzasadnieniem. Z pośród wielu zgłoszeń, które spłynęły do klubu, komisja wybrała sześć najbardziej trafnych uzasadnień.

Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować firmie MotoMar za ufundowanie quada YD Varia Premium, firmie Sofex za bon o wartości 1000 zł, firmie Auto Format – Partner STAG za ufundowanie bonu o wartości 1000 zł do montażu instalacji gazowej, firmie PitBike KXD Gniezno za bon towarowy o wartości 500 zł, właścicielom marki Power Duck za zestaw upominków o wartości 300 zł oraz Restauracji Sphinx za bon o wartości 150 zł.

Lista zwycięzców:
quad – Piotr Nowak
talon Sofex – Małgorzata Sądej
talon instalacja – Tomasz Nowak
talon PitBike – Jarosław Skrzetuszewski
talon Sphinx – Igor Springer
zestaw Power Duck – Adrianna Chudy

Gratulujemy!

Nagrody czekają na swoich nowych właścicieli. Odbiór w sekretariacie klubu za okazaniem dowodu tożsamości. Wszystkim uczestnikom KONKURSU dziękujemy za czynny udział. Kolejna zabawa z atrakcyjnymi nagrodami już w sezonie 2019!

Tekst: Bartosz Kapczyński