Spotkanie biznesowe coraz bliżej….

Do inauguracyjnego spotkania biznesowego pozostały zaledwie 3 dni. Miło nam jest zakomunikować, że pierwsza pula biletów rozeszła się jak przysłowiowe „ciepłe bułeczki”. Cieszy nas fakt, iż w spotkaniu uczestniczyć będzie wiele nowych podmiotów, które potwierdziły już swój udział w wydarzeniu.

Informujemy, że uruchamiamy drugą pulę wejściówek (ceny bez zmian) dostępne pod poniższym linkiem: http://tubilety.pl/wydarzenia/konferencje/gniezno,hotel-nest,jana-iii-sobieskiego-20/1002,i-edycja-spotkan-biznesowych-dla-przedsiebiorcow-z-gniezna-i-okolic

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, uruchomiliśmy również sprzedaż stacjonarną! Bilety na wydarzenie można kupować w recepcji Hotelu Nest!

Przypominamy, że na przybyłych gości czekać będzie wiele niespodzianek. Spotkanie poprowadzi jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charyzmatycznych komentatorów żużlowych – Tomasz Dryła. Już teraz można zacierać ręce na konfrontację gnieźnieńsko – lubelską, w żartobliwym tonie, wspólnie z Mirosławem Jabłońskim – kapitanem Car Gwarant Start Gniezno (Tomasz Dryła to rodowity lublinianin).

Spotykamy się 19 stycznia, początek o godzinie 19:00 w Hotelu Nest przy ulicy Sobieskiego 20. Pamiętajcie, ilość miejsc ograniczona! Szczegóły informacje, rezerwacje pod numerem telefonu 883-580-510.

Tekst: Bartosz Kapczyński (fot. FB Tomasz Dryła)