I spotkanie biznesowe już za tydzień! (bilety on-line)

W tygodniu informowaliśmy, że w dniu 19 stycznia rozpocznie się cykl spotkań biznesowych we współpracy z doświadczoną firmą Sports Business Club z Grudziądza. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń i zapytań o możliwość rezerwacji miejsc i zakupu biletów wstępu drogą elektroniczną.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uruchamiamy możliwość zakupu wejściówek drogą on-line. Co należy zrobić? Wystarczy przejść na stronę sprzedaży biletów, a następnie wydrukować lub wygenerować bilet w formie elektronicznej na urządzeniu mobilnym.

Przypomnijmy, że zaplanowany na piątek event poprowadzi gość specjalny – będzie nim znany ze stacji NC+ prezenter Tomasz Dryła. Pojawią się również goście VIP w osobach Michała Powałowskiego – zastępca Prezydenta Miasta Gniezna oraz Mirosław Jabłoński – kapitan Car Gwarant Start Gniezno.

Na wydarzeniu przedsiębiorca będzie mógł zaprezentować działania swojej firmy i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Wstęp na pierwszą odsłonę wydarzenia, które będzie miało charakter cykliczny, wiąże się z odpłatnością w kwocie 60 zł za osobę (90 zł za parę). W tej cenie kolacja złożona z dwóch dań, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, bufet w formie szwedzkiego stołu, kawa/herbata. Do dyspozycji gości oddamy bezpłatny bowling.

Szczegóły wydarzenia: I Edycja Spotkań Biznesowych dla Przedsiębiorców z Gniezna i okolic!

Zapraszamy – gospodarzem I edycji Spotkań Biznesowych dla Przedsiębiorców z Gniezna i okolic będzie Hotel NEST (Gniezno, ul. Sobieskiego 20). Istnieje możliwość telefonicznej rezerwacji miejsc – kontakt: 883-580-510.

Tekst: Radosław Majewski