Mecz z Landshut odwołany! (zwroty biletów)

Zaplanowane na środę spotkanie z Trans MF Landshut Devils zostało odwołane. Decyzja została podjęta przez Główną Komisję Sportu Żużlowego we wtorkowy wieczór – treść komunikatu, który ukazał się na profilu Krajowej Ligi Żużlowej poniżej.

Doceniając cały wysiłek ludzi i klubu z Gniezna, którym udało się ten tor po wczorajszym zalaniu doprowadzić do takiego stanu, że dziś na tym torze odjechać trening. W związku z prognozowanymi intensywnymi opadami deszczu na wszystkich możliwych portalach pogodowych GKSŻ postanowiła o odwołaniu zaplanowanych na 22 maja zawodów. Niekorzystne warunki atmosferyczne na wszystkich prognozach pogody zmusiły GKSŻ i PZMot do podjęcia takiej a nie innej decyzji.

Informujemy, że data spotkania podana zostanie wkrótce – aktualnie trwają rozmowy klubów z PZM w sprawie nowego terminu. Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność na nowy termin. Osoby chcące dokonać zwrotu mogą to zrobić stacjonarnie w miejscu zakupu – sklep odzieżowy Manekin, ul. Dąbrówki 23/1. Zwroty wejściówek on-line – zgłoszenia mailowo na adres biuro@startgniezno.com ze wskazaniem rodzaju i ilości zakupionych biletów oraz maila z którego dokonany został zakup. Termin zwrotów upływa w dniu 27.05. br.

Tekst: informacja prasowa