Przed meczem z Unią Tarnów (składy)

W najbliższą sobotę kolejne żużlowe emocje przy #W25. Tym razem podopieczni Tomasza Fajfera zmierzą się z ekipą Grupa Azoty Unia Tarnów. Czerwono-czarni będą chcieli zrehabilitować się za ubiegłotygodniową porażkę przed własną publicznością w meczu z faworytem ligi – Texom Stal Rzeszów. Szykują się duże emocje! Pierwszy wyścig meczu w sobotę o 14:00!

Nasi sobotni goście zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli i mają taką samą ilość punktów jak gnieźnianie. W kadrze Grupy Azoty Unia Tarnów jest m.in. Ernest Koza, to żużlowiec, który jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy naszego klubu. Po nieudanym roku spędzonym w Gnieźnie zdecydował się na powrót do Tarnowa. Liderem ekipy jest Matic Ivacic – spodziewać się należy, że będzie on silnym punktem drużyny w sobotnie popołudnie przy W25. Dalej w klasyfikacji najskuteczniejszych jeźdźców widnieją Rene Bach i Oskar Bober. Ciekawym nazwiskiem jest pozyskany z Krosna Marko Lewiszyn.

Menadżer Startu zdecydował się na kosmetyczne zmiany numerów – w awizowanym składzie z jedenastką zgłoszony został Zbigniew Suchecki, a numer 12 otrzymał Kacper Gomólski. W drużynie nadal brak Australijczyka Josha Pickeringa, który nie powrócił jeszcze do ścigania po urazie odniesionym na Wyspach Brytyjskich.

Grupa Azoty Unia Tarnów:
1. Ernest Koza
2. Matic Ivacic
3. Oskar Bober
4. Marko Lewiszyn (U24)
5. Rene Bach
6.
7. Jan Heleniak

Start Gniezno:
9. Hubert Łęgowik
10. Tim Sorensen (U24)
11. Zbigniew Suchecki
12. Kacper Gomólski
13. Sam Masters
14.
15. Mikołaj Czapla

Plakat zapowiadający sobotnie spotkanie w Gnieźnie

Ceny biletów w przedsprzedaży oraz w dniu meczu:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
– rodzinny 2+1 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dziecko do lat 12)
– rodzinny 2+2 – 70 zł (mężczyzna, kobieta, dwójka dzieci do lat 12)
– inwalida (I grupa) – 5 zł (opiekun wchodzi z biletem ulgowym)

Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 . Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W dniu spotkania kasa przy stadionie czynna od godziny 10:00! Sprzedaż on-line prowadzona będzie do czasu rozpoczęcia rywalizacji na torze.

Programy dostępne będą w sklepie Manekin – cena 10 zł oraz w dniu meczu w kasach i na stoisku z pamiątkami. Zapraszamy na trybuny!