Co z Joshem Pickeringiem?

Otrzymujemy mnóstwo zapytań na temat stanu zdrowia Josha Pickeringa. Żużlowiec dzień przed meczem z Lokomotiv (22 kwietnia) poinformował nas, że upadł w meczu ligi brytyjskiej i od tego czasu nie pojawił się na torze. W następnym tygodniu byliśmy cały czas w kontakcie z zawodnikiem, który pozostał na Wyspach i udał się tam na rezonans. Wcześniej przekazał, że prześwietlenie wykazało pęknięcie w łopatce, ale czeka na wyniki rezonansu, który pozwoli dokładniej ocenić jak poważny jest uraz i ile potrwa przerwa od startów.

Dziś, 2 maja, otrzymaliśmy kolejne wiadomości od zawodnika, którzy przekazuje, że intensywnie pracuje ze swoim fizjoterapeutą, wyczuwa niewielką poprawę każdego dnia, ale na ostateczne decyzje związane z wyjazdem na tor w weekend (na co bardzo liczy) czeka do momentu wyników rezonansu, co w Wielkiej Brytanii trwa kilka dni i powinno nastąpić najpóźniej w czwartek.

Do tematu wrócimy po otrzymaniu kolejnych informacji od zawodnika, który robi wszystko co w jego mocy, aby w weekend zaprezentować się kibicom w Polsce.

Tekst: informacja prasowa