Sprzedaż karnetów od 1 grudnia!

W listopadzie poznaliśmy kadrę czerwono-czarnych, która w sezonie 2023 rywalizować będzie na torach 2. Ligi Żużlowej. Podobnie, jak w ubiegłych latach zachęcamy do zakupu karnetów upoważniających do wstępu na rundę zasadniczą przyszłorocznych rozgrywek – sześć domowych spotkań AFORTI Start Gniezno na stadionie przy #W25! To świetny pomysł na świąteczny prezent!

Sprzedaż karnetów odbywa się m.in. stacjonarnie od 1 grudnia w siedzibie klubu (sekretariat, ul. Wrzesińska 27-29) codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00. W biurze klubu istnieje możliwość “doładowania” karnetów z ubiegłego sezonu – wówczas nie jest pobierana opłata za wydanie nowej karty w kwocie 10 zł.

Ponadto zachęcamy do zakupu zdalnego – karnety dostępne są od 1.12 w naszym sklepie internetowym pod adresem http://sklep.startgniezno.com z szybkimi płatnościami i dostawą do domu czy też wybranego Paczkomatu.

Kibice mogą zakupić karnety od 1 grudnia 2021 roku!

Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
– karnet trybuna – 250 zł (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet normalny – cena 200 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C) (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet ulgowy – cena 150 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: – uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, – seniorów powyżej 65 lat, – kobiety) (+10 zł za wydanie nowej karty)
– karnet dziecięcy – cena 50 zł (upoważnia do wejścia na sektory A,B,C: dzieci w wieku od 4 do 12 roku życia) (+10 zł za wydanie nowej karty)

Tekst: informacja prasowa