Awizowane składy na mecz z Zdunek Wybrzeżem

W najbliższy poniedziałek AFORTI Start Gniezno podejmie na własnym torze drużynę Zdunek Wybrzeża Gdańsk, która obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli eWinner 1. Ligi i wyprzedza o trzy punkty zespół z Pierwszej Stolicy. Pierwszy wyścig spotkania zaplanowany został na godzinę 18:00.

W piątek sztaby szkoleniowe obu zespołów podały awizowane zestawienia. W barwach Zdunek Wybrzeża pojawił się Jakub Jamróg, który powraca po kontuzji. Menadżer naszych gości, Eryk Jóźwiak, z pewnością mocno liczy na dobry występ duetu Timo Lahti – Adrian Gała. Fin jeszcze w ubiegłym sezonie scigał się w barwach AFORTI Startu, a Adrian Gała w przeszłości również z powodzeniem reprezentował gnieźnieński klub. W wysokiej formie jest Duńczyk Rasmus Jensen – swoją dobrą dyspozycję potwierdził w niedawnych mistrzostwach swojego kraju, gdzie stanął na najwyższym stopniu podium.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk:
1. Piotr Gryszpiński
2. Rasmus Jensen
3. Adrian Gała
4. Jakub Jamróg
5. Timo Lahti
6. Kamil Marciniec
7. Karol Żupiński

Menadżer czerwono-czarnych Tomasz Fajfer w poniedziałkowym meczu nie może skorzystać z usług Szymona Szlauderbacha – wychowanek leszczyńskiej Unii podczas ostatniego spotkania w Landshut nabawił się kontuzji obojczyka. Jego miejsce w awizowanym zestawieniu zajął Szwed Philip Hellstroem-Baengs. Szkoleniowiec AFORTI Start zdecydował się ponadto na korektę ustawienia par swoich podopiecznych.

Aforti Start Gniezno:
9. Antonio Lindbaeck
10. Ernest Koza
11. Philip Hellstroem-Baengs
12. Oskar Fajfer
13. Peter Kildemand
14. Marcel Studziński
15. Mikołaj Czapla

Plakat na mecz z Zdunek Wybrzeżem Gdańsk

Pierwszy wyścig spotkania w poniedziałek 4 lipca o godzinie 18:00. Bramy dla kibiców otwarte zostaną o 17:00. Wzorem dotychczasowych pojedynków w Pierwszej Stolicy sprzedaż biletów prowadzona jest w dwóch etapach – Ci z kibiców, którzy zdecydują się na zakup wcześniej, zyskają atrakcyjniejszą cenę wejściówki!

Ceny biletów w przedsprzedaży:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)

Przedsprzedaż biletów w promocji trwa do niedzieli 03.07, do godziny 22:00! Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W poniedziałek bilety dostępne będą w kasach przed stadionem (od 14:00), sklepie Manekin oraz w internecie w nowych cenach, które kształtować będą się tak:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
Dzieci do lat 3 wstęp wolny!

Tekst: informacja prasowa