Dwóch nowych członków zarządu, rezygnacje menadżera!

Dwóch nowych członków zarządu oraz rezygnacja menedżera Błażeja Skrzeszewskiego. Wtorek przyniósł spore zmiany w klubie z ulicy Wrzesińskiej.

Dwie nowe osoby weszły do zarządu Gnieźnieńskiego Towarzystwa Motorowego. Zmiany zatwierdziło Nadzwyczajne Walne Zebranie, które odbyło się dziś wieczorem w siedzibie klubu przy ul. Wrzesińskiej. W związku z wcześniejszą rezygnacją Rafała Matkowskiego i Huberta Koteckiego nasz klub był zmuszony, aby uzupełnić go, do trzyosobowego grona. Do Radosława Majewskiego dołączyli więc: Paweł Siwiński, współwłaściciel firmy Ultrapur, będącego sponsorem strategicznym klubu i Marek Lewandowski, dyrektor marketingu Startu.

Dodatkowo z funkcji menedżera na własną prośbę zrezygnował Błażej Skrzeszewski. Jak się okazało niedzielny pojedynek z Abramczyk Polonią Bydgoszcz był jego ostatnim w gnieźnieńskim parku maszyn. Nowy zarząd zaakceptował ją. – Przyjęliśmy rezygnację, mając nadzieję, że nowa osoba na tej funkcji tchnie nowego ducha walki, przed bardzo ważnymi meczami, które nas czekają w nadchodzących tygodniach. W najbliższych dniach poznamy nowe nazwisko menedżera i zarazem trenera drużyny – tłumaczy Radosław Majewski, dyrektor klubu.

Tekst: informacja prasowa