W sobotę liga przy W25!

Przed drużyną AFORTI Start Gniezno kolejne spotkanie ligowe na własnym obiekcie. Gnieźnianie już w najbliższa sobotę zmierzą się przy #W25 z ekipą Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Początek rywalizacji o godzinie 16:30!

W środę poznaliśmy awizowane zestawienia obu zespołów. W barwach AFORTI Start Gniezno po raz pierwszy po kontuzji obojczyka zaprezentuje się kapitan Oskar Fajfer. W zestawieniu Błażeja Skrzeszewskiego nie ma niespodzianek – do boju desygnowani zostali Michael Jepsen Jensen i Antonio Lindbaeck. Drugim krajowym Polakiem będzie Ernest Koza, a na pozycji U24 Szymon Szlauderbach. Duet juniorów najsilniejsza na ten moment para Marcel Studziński – Mikołaj Czapla.

AFORTI Start Gniezno:
9. Antonio Lindbaeck
10. Szymon Szlauderbach (U24)
11. Michael Jepsen Jensen
12. Ernest Koza
13. Oskar Fajfer
14. Mikołaj Czapla
15. Marcel Studziński

Niespodzianek nie ma także i w zestawieniu naszych gości. Zespół Abramczyk Polonii Bydgoszcz przyjeżdża do Pierwszej Stolicy w najmocniejszym na ten moment zestawieniu z Duńczykiem Kennethem Bjerre i Matejem Zagarem na czele.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Kenneth Bjerre
2. Daniel Jeleniewski
3. Matej Zagar
4. Oleg Michaiłow
5. Adrian Miedziński
6. Wiktor Przyjemski
7. Przemysław Konieczny

Pierwszy wyścig spotkania w sobotę 4 czerwca o godzinie 16:30. Bramy dla kibiców otwarte zostaną o 15:30. Wzorem dotychczasowych pojedynków w Pierwszej Stolicy sprzedaż biletów prowadzona jest w dwóch etapach – Ci z kibiców, którzy zdecydują się na zakup wcześniej, zyskają atrakcyjniejszą cenę wejściówki!

Ceny biletów w przedsprzedaży:
– trybuna 60 zł
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)

Przedsprzedaż biletów w promocji trwa do piątku 3.06, do godziny 22:00! Sprzedaż prowadzi sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1. Ponadto wejściówki nabyć można w sieci na http://bilety.startgniezno.com

W sobotę bilety dostępne będą w kasach przed stadionem (od 12:00) oraz w internecie w nowych cenach, które kształtować będą się tak:
– trybuna 70 zł
– normalny 50 zł
– ulgowy 40 zł (dla uczniów i studentów do 26. roku życia z ważną legitymacją, seniorów powyżej 65 lat i kobiet
– dziecięcy – 10 zł (obowiązuje od 4 do 12 roku życia włącznie)
Dzieci do lat 3 wstęp wolny!