PHUP Gniezno i SKLEP POLSKI sponsorem strategicznym czerwono-czarnych!

W sezonie 2022 żużlowcy z Pierwszej Stolicy mogą liczyć na wsparcie PHUP Gniezno oraz Sklep Polski. Sponsor strategiczny GTM Start Gniezno to rodzinna firma, z ponad 25-letnią tradycją!

“Jest to dla nas bardzo ważny moment.“ – przyznaje Mariusz Witkowski, Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w PHUP Gniezno. “Cieszymy się ogromnie, że możemy współpracować z klubem o tak dużej tradycji. Liczymy na to, że poprzez podpisaną umowę przeprowadzimy z klubem szereg działań, które przyniosą obopólne korzyści.“ – przekazuje.

Współpraca klubu z PHUP Gniezno zapoczątkowana została po sezonie 2020, kiedy to rozpoczęła się trwająca do dziś promocja marki Power Bank – napój energetyczny. W kolejnym roku została zacieśniona, a na półkach sieci Sklep Polski, przy udziale SKS Start S.A. pojawił się Speed Up! – woda mineralna, niskozmineralizowana odpowiednia dla osób prowadzących aktywny tryb życia i dzieci, przeznaczona także dla sportowców o pojemności 750ml. “Liczymy na długofalową współprace, którą dotychczasowo oceniamy bardzo pozytywnie.“ – podsumowuje Mariusz Witkowski.

“Z okazji Nowego Roku życzę dużych sukcesów sportowych i zawodowych dla całego zarządu i żużlowców Startu Gniezno. Nam, kibicom, dużo satysfakcji w nadchodzącym sezonie.“ – dodaje na zakończenie M.Witkowski, Członek Zarządu i Dyrektor Sprzedaży w PHUP Gniezno.

PHUP Gniezno i sieć SKLEP POLSKI to kolejny kluczowy partner klubu z Pierwszej Stolicy. Wcześniej, również w charakterze sponsora strategicznego, parafowana została umowa z firmą ULTRAPUR, a tuż przed świetami Bożego Narodzenia oficjalnie informowaliśmy o kontynuacji współpracy z AFORTI Holding S.A. – sponsorem tytularnym czerwono-czarnych.

PHUP Gniezno to firma rodzinna powstała dzięki pracy i pasji właścicieli na bazie wieloletniego doświadczenia w handlu artykułami FMCG. Jest silnym i wiarygodnym partnerem wspierającym polski handel prowadzącym działalność w sektorze hurtowym oraz detalicznym. PHUP Gniezno stawia przed sobą nowe wyzwania i cele w zakresie efektywnego dotarcia z pełną ofertą do klienta oraz nieustannego podnoszenia jakości świadczonych usług oraz innowacyjnych działań w zakresie promocji oferowanych produktów. Motto firmy: „Wspieramy Polski Handel“ Więcej: http://www.phupgniezno.pl/

Sklep Polski to polska sieć handlowa z polskim kapitałem. Sklepy Polskie zapewniają klientom szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach dzięki współpracy z lokalnymi, sprawdzonymi dostawcami. Sklep Polski to zakupy na polską kieszeń! Więcej: http://skleppolski.pl/

Tekst: informacja prasowa