Grupa AFORTI dalej ze Startem Gniezno!

To z pewnością jedna z lepszy, a nawet i najlepsza wiadomość dla wszystkich kibiców czarnego sportu, którym leży na sercu dobro tej dyscypliny w Gnieźnie! Grupa AFORTI będzie kontynuować współpracę z GTM Start Gniezno o czym dzisiaj, tuż przed świetami Bożego Narodzenia, poinformował Klaudiusz Sytek, Prezes Zarządu w AFORTI Holding S.A. Na podstawie nowej umowy zespół z Pierwszej Stolicy w sezonie 2022 występować będzie pod nazwą AFORTI Start Gniezno

“Wszystkim kibicom Startu Gniezno, sympatykom, działaczom, żużlowcom, sponsorom, wszystkim którzy pomagają Startowi z jednej strony chciałbym pogratulować sezonu. Jakikolwiek by nie był, to zdobyliśmy wicemistrzostwo Czech i myślę, że to historyczny wynik” – mówi Klaudiusz Sytek, Prezes Zarządu AFORTI Holding S.A. “Chciałbym też życzyć najlepszych, serdecznych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia, bo gwiazdor przychodzi zawsze po życzeniach… Życzę, żeby w tym nowym roku spełniły się wszystkie rzeczy o których kibice, sympatycy, działacze i żużlowcy marzą, czyli wiadomo co – ten awans do Ekstraligi, a zarazem pewnie jakieś rzeczy jeszcze za granicą!” – dodaje K.Sytek.

Blisko rok temu ogłaszaliśmy, że Grupa AFORTI jako sponsor tytularny objęła swoim mecenatem drużynę z Gniezna w sezonie 2021. Dziś możemy z dumą przekazać, że współpraca ta będzie kontynuowana w kolejnym roku! Negocjacje trwały krótko, a ich efektem przedświąteczny prezent dla fanów czerwono-czarnych.

“Padł rekord, bo w zeszłym roku rozmawialiśmy 15 minut przed podpisaniem umowy, a w tym roku z Rafałem rozmawialiśmy 5 minut 42 sekundy!” – informuje Klaudiusz Sytek. “Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia umowy. Bardzo nam się podoba współpraca ze Startem Gniezno. Profesjonalni działacze, profesjonalny pomysł na to, co Start ma osiągnąć. Może ubiegły sezon nie był taki, jak byśmy sobie planowali, jeśli chodzi o wyniki sportowe w Polsce, ale wszystko przed nami, przed drużyną” – stwierdza Klaudiusz Sytek.

W poprawie rezultatu na torach eWinner 1. Ligi ma pomóc nowa kadra AFORTI Start Gniezno, a także nowy sztab szkoleniowy. “Wydaje mi się, że to będzie dobry sezon, a podpisanie umowy było błyskawiczne. Cieszymy się, że zostajemy ze Startem, że dostaliśmy warunki, które dla obu stron są satysfakcjonujące i czekamy na sezon” – dodaje na zakończenie K.Sytek.

AFORTI to dynamicznie rozwijająca się Grupa Finansowa, której celem jest wyznaczanie standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów dla przedsiębiorstw. Swoje usługi opiera na wysoko wykwalifikowanej kadrze menadżerskiej oraz na najwyższych standardach profesjonalizmu i wiedzy eksperckiej. Więcej o Grupie AFORTI na stronie http://www.aforti.pl

Tekst: informacja prasowa