Dołącz do Start Grid Girls – nabór na podprowadzające!

Jeszcze w starym roku, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, klub GTM Start Gniezno ogłasza nabór na podprowadzające i hostessy! Atrakcyjne dziewczyny są nieodłącznym elementem żużlowego widowiska oraz wielu innych wydarzeń związanych z działalnością klubu. Jeśli marzyłaś o sobie w tej roli, to teraz jest niepowtarzalna okazja, aby to marzenie się ziściło! Ukończyłaś 18 lat i chcesz być częścią zespołu Start Grid Girls? Zgłoś się!

Dołącz do nas!

Nasze ogłoszenie kierujemy w stronę dziewczyn lubiących sport żużlowy, choć to nie jest niezbędnik – kto wie, może dzięki nam pokochasz czarny sport tak samo jak my?! Jesteś młoda i energiczna? Nie boisz się motocykli, uśmiech nie znika z Twojej twarzy, a trema Ci nie straszna? Czekamy właśnie na Ciebie!

Kandydatki chętne do współpracy z GTM Start powinny dysponować wolnym czasem w weekend. Wszystkie zainteresowane kandydatki zapraszamy do kontaktu – wypełnij formularz, dołącz kilka zdjęć (twarz + sylwetka). Zgłoszenie należy przesłać na adres mailowy hostessy@startgniezno.com w tytule wpisując „Podprowadzająca”

Termin przesyłania zgłoszeń upływa w piątek 31 grudnia!
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami!