Świąteczne spotkanie GTM Start Gniezno

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się dużymi krokami. Działacze GTM Start Gniezno wykorzystali ten czas na kolejne, wspólne spotkanie nowej drużyny i osób zaangażowanych w funkcjonowanie klubu.

Wszystkim uczestnikom piątkowego wydarzenia w restauracji Hotelu Lech udzieliła się świąteczna atmosfera, która integruje cały zespół. “Jesteśmy w okresie przedświątecznym, stąd pomysł na zorganizowanie dzisiejszego spotkania” – mówi Radosław Majewski, dyrektor klubu z Pierwszej Stolicy. “Mogliśmy miło, w fajnej atmosferze spędzić trochę czasu. Jest to czas bardzo dobrze wykorzystany, bo takie spotkania budują atmosferę miedzy działaczami, a żużlowcami, a także cementują zespół. Zawodnicy bardzo pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie!” – dodaje R.Majewski

W Pierwszej Stolicy pojawiła się cała drużyna: Oskar Fajfer, Ernest Koza, Szymon Szlauderbach, Zbigniew Suchecki, Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak i Szymon Szwacher oraz obcokrajowych – Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Antonio Lindbaeck i Philip Hellstroem-Baengs.

Od lewej: Zbigniew Suchecki, Oskar Fajfer, Ernest Koza i Szymon Szlauderbach

“Jestem zbudowany tą atmosferą, która się tworzy w nowym zespole, który to rywalizować będzie w przyszłorocznych rozgrywkach eWinner 1. Ligi żużlowej” – zauważa R.Majewski. “Obyśmy tak samo świetną atmosferę mieli w parku maszyn podczas zawodów ligowych, a z pewnością o wynik będzie zdecydowanie łatwiej.” – kończy z nadzieją dyrektor GTM Start Gniezno.

Po świątecznym spotkaniu cała kadra AFORTI Start Gniezno 2022 wzięła udział w oficjalnej prezentacji zespołu w Auli Szkoły Pomnik.

Tekst: informacja prasowa / fot. Olga Gandurska