ULTRAPUR sponsorem strategicznym GTM Start Gniezno!

Trwający tydzień przynosi bardzo dobre wieści dla wszystkich sympatyków czerwono-czarnych. Gnieźnieński klub pozyskał nowego mecenasa – to podmiot, który do tej pory nie był obecny w speedwayu. Na podstawie zawartej umowy spółka ULTRAPUR będzie sponsorem strategicznym GTM Start Gniezno oraz sponsorem tytularnym drużyny juniorów z Pierwszej Stolicy. To pierwsza z dobrych informacji o której mówiliśmy w środowym magazynie klubowej StartTV.

Video: podpisanie umowy w firmie ULTRAPUR (produkcja – Sotis Art)

“Bardzo się cieszymy, że firma ULTRAPUR jako zupełnie nowy podmiot dołącza do grona tych współpracujących z nami” – mówi Radosław Majewski, dyrektor GTM Start Gniezno. Nowy sponsor strategiczny to cenne wsparcie pod kątem zbliżających się rozgrywek eWinner 1. Ligi w sezonie 2022. “Nie zapominajmy o tym, że ta umowa dotyczy także drużyny młodzieżowej. To pozwala rozwijać się naszym juniorom, co jest ważne w kontekście najbliższej przyszłości i opierania składu na wychowankach.” – dodaje R.Majewski

“Współpraca między ULTRAPUR, a Startem Gniezno to pełna symbioza” – zauważa Artur Papis, prezes zarządu ULTRAPUR, tuż po zawarciu umowy. ‘My będziemy widoczni na stadionie i w telewizji, a Start może liczyć na długotrwałą współpracę z naszej strony. Wierzę, że dzięki naszej pomocy Start Gniezno będzie mógł w przyszłości awansować do Ekstraligi” – przyznaje A.Papis.

Swojego zadowolenia z faktu zawarcia umowy łączącej ULTRAPUR z GTM Start Gniezno nie ukrywa wielki fan czerwono-czarnych, Paweł Siwiński, wiceprezes, główny technolog w spółce nowego partnera. “Jesteśmy firmą chemiczną, produkującą systemy poliuretanowe głównie do ociepleń poddaszy. Pomysł na wsparcie Startu Gniezno zaczął się w roku 1979 kiedy ojciec po raz pierwszy zabrał mnie na stadion żużlowy. Rozwijamy się jako firma w sposób bardzo znaczący, postanowiliśmy zainwestować w reklamę poprzez sport.” – dodaje.

Od lewej: Marek Lewandowski, Radosław Majewski, Artur Papis i Paweł Siwiński

Działacze GTM Start Gniezno mają nadzieję, że współpraca z firmą ULTRAPUR potrwa wiele lat. “Mam nadzieję, że dzięki podpisanej dzisiaj umowie Ekstraliga jest co raz bliżej nas” – podsumowuje Marek Lewandowski, dyrektor marketingu w klubie z Pierwszej Stolicy.

Firma ULTRAPUR to nowoczesny, w pełni zautomatyzowany, zakład produkcji systemów poliuretanowych, zlokalizowany w Gnieźnie. Przedsiębiorstwo jest liderem w branży dociepleń, jak sami mówią ich produkty to trwała i skuteczna izolacja na wiele lat. Spółka Ultrapur pochwalić się może certyfikatami najwyższej jakości, w tym QI2021 czyli Quality International. Rokrocznie firma podwaja swoje moce produkcyjne by zaspokoić potrzeby rynku. Więcej o sponsorze strategicznym GTM Start Gniezno oraz tytularnym drużyny młodzieżowej na http://www.ultrapur.pl 

ULTRAPUR sponsorem strategicznym GTM Start Gniezno i tytularnym drużyny juniorów

Tekst: informacja prasowa
Foto & video: Sotis Art