10 grudnia prezentacja AFORTI Start Gniezno przy W25!

10 grudnia prezentacja AFORTI Start Gniezno przy W25!Działacze GTM Start Gniezno przygotowali niespodziankę dla wszystkich kibiców czarnego sportu w Pierwszej Stolicy! Jeszcze w grudniu, przed świętami Bożego Narodzenia, odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu na sezon 2022! Fani będą mogli spotkać się ze swoimi idolami.. na stadionie żużlowym, na trybunie krytej obiektu przy #W25! Wszystko odbędzie się w piątek 10 grudnia.

Plakat zapowiadający prezentację AFORTI Start Gniezno

Początek wydarzenia zaplanowany został na godzinę 17.00, a w Gnieźnie pojawi się cała podstawowa kadra drużyny AFORTI Start z obcokrajowcami na czele! Będzie z nami kapitan czerwono-czarnych Oskar Fajfer, Szymon Szlauderbach, Ernest Koza, Duńczycy Michael Jepsen Jensen, Peter Kildemand, Szwedzi Philip Hellström Bängs i Antonio Lindbaeck, a także młodzieżowcy Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Szymon Szwacher oraz Kacper Grzelak.

Po części oficjalnej żużlowcy będą do dyspozycji kibiców – możliwość swobodnych rozmów czy wykonania pamiątkowych fotografii. Na obiekcie funkcjonować będzie stoisko gastronomiczne, dostępne będą także klubowe pamiątki – to świetna okazja do zrobienia świątecznych prezentów dla najbliższych.

Przy #W25 w piątkowy wieczór nie zabraknie warkotu żużlowych motocykli – na torze pojawią się amatorzy. Całe wydarzenie odbywać się będzie w blasku stadionowych jupiterów – wszystko dzięki wsparciu firmy ELFIH Przemysława Błachowiaka, która nieodpłatnie udostępni agregat. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Nasza prezentacja ma charakter charytatywny – kibiców, którzy zdecydują się odwiedzić stadion w Pierwszej Stolicy zachęcamy do wsparcia zbiórki na rzecz Olgi Miśkiewicz (Więcej o akcji na siepomaga.pl/olga)

Do zobaczenia przy #W25!